Přejít na obsah

Kódování funkcí na Citigo (VCDS, Carista)


lubomir.kozak

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím, lze nakódovat funkce move&Fun i ve voze s rádiem Blues ? Auto je zcela nové (MR2019) . Při objednávce vozu mi byl držák na palubku nabízen za 2500kč , takže soudím že aplikace by měla fungovat i s rádiem Blues , lze tedy tuto funkci přes VCDS aktivovat když jsem držák nezakoupil ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Aleš_BX napsal:

tak to byl nějaký neumětel nebo něco zkoušel.... zkus jít do konfigurátoru a uvidíš, když vybereš položku Držák telefonu s aplikacemi vnutí ti to hned Rádio Swing

 

rtedy nejde, lze se také podívat do návodu, tam to lze rovněž hned poznat, že je třeba Swing rádio.... návody jsou zde http://manual.skoda-auto.com/260/cs-CZ/Model/Citigo_NF

Máš pravdu, samozřejmě to nejde (ověřeno v konfigurátoru) pán co mi to vnucoval byl zaměstnanec zákaznického centra v Ml.Bol. , patrně až kdybych mu na to kývl tak by mi sdělil že je potřeba ještě rádio za devítku :doh. Jinak ten pán byl samé moudro- nutil mi paket na špatné cesty ale nedokázal mi vyjmenovat co všechno obsahuje. A o předprodejním namontování podběhů nechtěl ani slyšet. Kdybych nebyl zaměstnancem Škoda , tak bych si tam nikdy auto neobjednal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Netušíte, zda jde vypnout u CG 2012 CNG (pro zajímavost i třeba ve Fabii, Octavii) funkce, kdy se displej po startu přepne na info o dojezdu, pokud svítí kontrolka rezervy? Je to celkem nasírací, protože benzínovou nádrž vyjedu tak za rok a jezdit několik měsíců na rezervu a vždy přepínat displej je vopruz. Samozřejmě by šlo dotankovat, ale zase chci vyjet starý benzín co nejvíce, nebo dojezdit plyn a pak úmyslně dojezdit benzín. Ale kdyby to šlo nastavit, bylo by to prima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budíky 1ST920862B, SW0600 polodot malý displej, modelový rok 2018 a teplota oleje tam nejde, chybí tam položka pro dokodování, jediné co šlo kolik dotankovat paliva. Když tak pro přehled pište do jakých jednotek jste co dokódovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jo já se přeci nehádám, já to dělal na verzi Fresh a tam to prostě nejde chybí adaptace Oil level thermal sensor connected to instrument cluster, tak že v budících je vše i teplota vody ale olej tam nejde dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Aleš_BX napsal:

ale mě všechny tři fungují, však jsem to do přísl. vlákna psal, od ferdy mi funguje corner natočením volantem blinkrem i spátečkou

 

ale už ... tady se neresi kdo co jak u rybníkářů nakódoval....

 

Resi se pohled na věc a ta je prostě taková, že existuje pojem Corner z hlediska marketingu a prezentací na ŠA a pak existuje skutečnost co se kóduje, tím chce autor říci že když někdo chce Corner mlhovky do zatáčky nemusí logicky chtít i ostatní věci které ŠA říká marketingově Corner.....

 

takže jsem pro všechny v příspěvku rozdělil kodování do sekcí....a ať si kdo chce vybere co chce ale nebudu skupinu tří věcí házet do jednoho rybníku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim o pomoc !!!dodělaval jsem multifunkčni volant do citiga 2016 a mam bcm 1S0 937 090B ,v jednotce neni možnost zapnout funkci multifunkčniho volantu v bit9 žadna nabidka,vyskoušel jsem to doplnit v kodovani podle citiga kde mam volant funkčni ,dase ta jednotka přeflešovat??nebo musim sehnat 1S0 937 090 F-H? a ještě mam jeden dotaz mam radio  do faceliftu bude fungovat?děkuji za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj @rokin10, tak ja bych zacal pekne od zacatku.

 

Dodelaval jsi volant, takze jsi puvodne nemel zadny MFSW ? nebo jak?

 

PS: jednotka se da za urcitych podminek preflesovat ale to neresi absenci vstupu na tlacitka LIN z volantu, takze i kdyz to vse zapojis a preflesujes tak to sice fungovat po strance SW pojede ale proste ta BCM k tomu nema HW :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...