Přejít na obsah

Kódování funkcí na Citigo (VCDS, Carista)


lubomir.kozak

Doporučené příspěvky

Citigo style 8/2017 šlo dokódovat:

Corner

Vypnutí upozornění nezapnutých pásů

Kolik dotankovat

Dodatečné setření stěrače 

Automatické zamčení auta po rozjezdu

Odemčení auta po vytažení klíče ze zapalování

 

Nešlo:

Mlhovky po zařazení zpátečky

Svícení zadních světel při DRL

 

VCDS 18.2 + Carista 3.8 beta

Editováno: , autor: lubomir.kozak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

    • Aktivace mlhovky po zařazení zpátečky
      • 09 - Centr. Elect. / 07 - Coding / byte 21 / bit 3 =>1 - aktivní, 0 - neaktivní
  • Svícení zadních obrysových světel při denním svícení (při DRL)
    • svítí obrysová zadní světla, SPZ/RZ a přístrojovka
    • 09 - Centr. Elect. / 07 - Coding / byte 12 / bit 0 => 1 - aktivní, 0 - neaktivní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To nemusí být jednotkou. Je otázka jaký má Luboš kabel. Já jsem naopak chtěl zadní světla zhasnout (moje Citi je homologováno pro Dánský trh a tam svítily) a nešlo mi to. V byte 12 poslední číslo bylo 1. přepsal jsem na 0 , vzalo to a nic. A to mám ofiko kabel VCDS a správně vypsanou dílnu.

Byl jsem v servisu přizpůsobit nový klíč a ani oni nemají popisky, ale řekl jsem mu ať přepíše 1 na 0 a světla už nesvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Netuší někdo zda jde u CNG nakódovat aby nesvítilo hladové oko pro benzín, případně v kolika km zbývajícího dojezdu se má rozsvítit? A nebo alespoň kdyby hladové oko neovlivňovalo zobrazený údaj palubního počítače, teď když svítí, tak se vždy po nastartování zobrazí dojezd na benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

U mého VW UP 44 kW ( po FL 11 / 2016 ) provedeny některé úpravy dle tohoto vlákna. Bohužel moje BCM neovládá světla ( chtěl jsem parkovačky jako Š100). Náhodou jsem tady objevil lék na otravné pumpování benzínu po otevření dveří řidiče. Toto auto dělalo i při dlouhodobě otevřených dveřích každých cca 20 minut.  Po odškrtnutí Bit 6 je pokoj. :-)

Byte17.PNG.dfd87d29df74d8f0ac8d66da01c9d197.PNG

Editováno: , autor: Pavel_arny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 11. 2020 na 17:49, Šutrák napsal:

Co je prosim to "pumpovani benzinu"?

 

No když jsem otevřel dveře u řidiče, tak bylo slyšet čerpadlo v nádrži..... a pokud se nechalo otevřeno (třeba v létě na dvorku) delší dobu, tak co cca 20 min. zase pumpa benzínu jela... Tak to jsem nechtěl. Ty světla jsem chtěl na blinkr - parkovačky bez klíčku na jednu stranu a to mi nejde. Maxidot píše vypni světla, ale nic nesvítí. Pokud víte co s tím, budu rád. Večer na ulici se to občas hodí.

Editováno: , autor: Pavel_arny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...