Jump to content

Kódování funkcí na Citigo (VCDS, Carista)

lubomir.kozak
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 7 months later...

Dokodovani radia Swing MIB2 1ST 035 867 B? 

Stačí aktivace v getway 1S0909901 kodovani 031000 - radio 56? Nebo se musí ještě něco kodovat?

Po vytažení klíče ze spínačky se radio nevypne

Co bylo v autě nevím, bylo tak koupeno. Zapojeno bylo jen V+ , GND a 2 repro.

VIN: TMBZZZAAZKD614216

Zapojeno podle obrázku.  Natáhl jsem CAN kabely do J519  pin 20/21

1627015669979 (1).jpg

Edited by benchi

• 1 month later...

Dořešili jste nějak to současné svícení dálkových a tlumených světel? Doposud jsem měl CG 2012 s H4 žárovkama kde tlumené zhasne při dálkových a vůbec mně to nevadilo. Toto jsou snad nejpovedenější H4 světla co jsem jezdil. Teď mám také CG 2018 s H7 a kvůli více svítivým žárovkám jsem si řekl, že je budu šetřit když budou svítit dálková. Dnes jsem to nakódoval a před garáží zkoušel a opravdy tlumená zhasnou. Uvidíme jak to u těch H7 bude vypadat s osvětlením silnice.

Každopádně by takto mělo jít i zapnutí obou žárovek při dálkových.

Ještě otázka, zda někdo neřešil varovná brzdové světla (přerušovaná) a nebo automatické zapnití varovných blinkrů při prudkém brzdění?  

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Michael11
      Dobrý den, jelikož jsem to nikde na fórech nenašel, tak to sem přidám. Co vše se dá na S2 před fl. upravit přes Caristu.
      Rovnou bych se rád zeptal zdali, když u kolonky Electronic differenciál lock (if equipped) dám enabled, aktivuji tím XDS?
      Děkuji

• By miklisek
      U tátovy "nové" (= ojeté) Fabie 3  motorem 1,0 55kW CHYB s najetými 117tkm je běh studeného motoru na volnoběh hrozný, jako první jsem dal nové svíčky, budu měnit i filtr. Chci dál vyčistit škrtící klapku, protože je docela hodně zakarbonovaná. Asi ji odmontuju a vyčistím pořádně i zespodu acetonem, čističům ve spreji moc nedůvěřuji, ty se dolů pod klapku nedostanou. Jak ale udělat základní nastavení přes VCDS 20.4.1 ?   Na netu jsem našel jen nastavení u starších aut typu Fabia 1 s původním MPI 1,4 přes VSDS v jednotce 01 Motor/04 Základní nastavení/kanál 060. V novém VCDS 20.4.1. to je ale asi jinak. Poradí někdo z mechaniků?
    • By PTiCA
      Návod jak aktivovat Coming-Home / Leaving-Home na voze ŠKODA Octavia 2 r.v. 2011

Je potřeba VAG a v něm zobrazit:
      VCDS -> 09. Centralni elektrika -> 07. Kodovani -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byt 17 Aktivovat body: Bit 0 -> Adaptivni svetla/Svetlo roh varianta (0 = Svetlo roh / 1 = Adaptivni svetla)
      Bit 3 -> Coming-home (CH) pres mlhova-svetla aktivni
      Bit 4 -> Assistance rizeni svetla (ADL) aktivni
      Bit 5 -> Coming-home (CH) aktivni
      Bit 6 -> Leaving-Home (LH) aktivni

Výsledný BIN pro zápis by měl obsahovat: 01111001

Uložit a první část je hotová Další věc je povolit Coming/Leaving-Home na budíkách v maxidotu a je hotovo  

Narazil jsem i na video pro lepsi prehled:

• By karlos3
      Nevíte co by obsahovala výměna standart.mlhovek za ty nové s funkcí CORNER?
      Já na své Oct.II co mám pro sebe to nemám (v době kdy jsem jí kupoval to v nabídce ještě nebylo) a včera jsem poprvé jel večer s jednou s těch co mám ve firmě a maji právě tyto mlhovky s CORNER funkcí a líbilo se mi to,skvěle to pokrejvá ten mrtvej bod v zatáčkách v úplné tmě.
      Jasně je to taková kravinka a doteď jsem se bez toho naprosto v pohodě obešel,ale kdyby to znamenalo jen výměnu mlhovek a nějaké jednotky bez dalších úprav tak bych si to sehnal.Kdyby se musela předělávat eletkrika atd.tak na to kašlu.
      Nevíte někdo?
    • By KRYSIMLADE
      Uz asi vime a zkusime...
      also... er nimmt sich den VAS 5052 (CAN fähiger tester)
      geht dann auf Steuergerät 44 (Lenkhilfe)
      dann geht er auf die 10 (Anpassung)
      dann gibt er über die TAstatur Kanal 01 ein und quitiert mit Q
      dann siehst du oben einen Wert stehen (bei mir war es die 3..) da hier von 1 an geztählt wird. unten kann er dann per tastatur den gewünschten Wert eingeben. der ist dann erst mal im Testmode angepasst.
      Wenn er dann auf speichern geht ist der auch dauerhaft im EEprom gespeichert..
      also alles uper easy...

Veškeré úpravy a změny v kódování jsou na vlastní odpovědnost a nebezpečí každého uživatele!!!
  • Create New...