Přejít na obsah

Yeti facelift denní svícení, halogen, žárovky


KulickaM

Doporučené příspěvky

Když bych koupil z ebaye tyhle H7 do potkávacích nebo dálkových halogenových světel:

http://www.ebay.com/itm/2pcs-H7-XENON-HALOGEN-BULB-5000K-Car-Super-White-Light-Bulbs-12V-55W-JL-/161868296538?hash=item25b01a315a:g:0CsAAOSwf-VWVZep&vxp=mtr 

s-l1600.jpg  s-l1600.jpg  s-l1600.jpg    

 

Specifications:
Size: 6cm x 3.5cm(LxD)
Socket: H7
Color: Super White
Application: Headlights Low /High Beams
Power: 12V 55W
Longer Life: Up to 60000 Hrs
Package includes:  2 x CH7 Xenon Halogen Car Bulbs

 

Budou svítit opravdu bílým světlem? Máte s tím někdo zkušenost, když je žárovka obarvena na modro? Nechtěl bych, aby to svítilo modře nebo aby byla žárovka při svícení zřetelně modrá. Je to zákonem zakázané.

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne: Kup si nějakýho rozumnýho výrobce, už kvůli homologaci a hlavně bezpečnosti jak tebe tak okolí. Někde byl test žárovek do auta kde se nějaký shitový žárovky pěkně roztekly.
Já jsem kdysi do 120tky koupil v tuning shopu nějaký Super Blue Light žárovky a ty svítily krásně barevně...takový žluto-zeleno-červený světlo, hned jsem je vrátail. Pak jsem začal kupovat Osram Cool Blue a s nima jsem byl spokojenej. Dneska je možností víc, dělá to kde kdo. 
Jo a ty osramky mají taky modré sklo

 

Edit: Odkaz na test autozarovek

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info. No mě o to nejde, aby sklo žárovky bylo modré, já o nich přemýšlel jen, že ta sada dvou modrých H7 byla na ebayi ještě o pár korun levnější než dvě čiré H7. Nakonec jsem objednal dvě tyhle čiré:

http://www.ebay.com/itm/Auto-Car-Front-Head-Fog-Light-Lamp-Headlight-55W-H7-Xenon-Halogen-Bulb-Reliable-/262741344686?ssPageName=ADME:X:BCF:US:3160

 

 

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš nakupovat takové zmetky, které jsou většinou špatně sestavené, mají geometrii vlákna hluboko mimo tolerance, nemívají UV filtr, který je nutný v případě, když použiješ na baňku křemenné sklo, tak proč ne.

Honbě za bílým světlem u halogenů.... od toho tu máme jiné provedení světel (Xenon, LED), které to umí bez pochybných výsledků.

Ale je to váš boj.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Dovolím si využít toto téma :)

Dovezl jsem si domů nového - ojetého - Yetiho a dnes jsem při hlubším zkoumání zjistil že nemám vůbec nic z povinné výbavy (a to jsem s ním jel přes půl republiky:ph34r:). Už několik hodin koukám do internetu a nemůžu najít krabičku se správnými žárovkami. Mám Yetiho facelift, Xenony s LED, mlhovky, vzadu obyč žárovková světla. Můžete mi někdo poradit co mám koupit za krabičku žárovek aby tam bylovše co potřebuji a zároveň abych musel vyhazovat co možná nejméně zbytečných žárovek?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 30. 12. 2016 na 15:47, havrda napsal:

No tak já mám v potkávacích světlech H7, v dálkových H7, v mlhovkách by měli být H8, denní svícení nevím, tam jsem nekoukal. Ve světlech jsem si dal tu práci a vytáhnul jak  potkávací, tak dálkovou. Že by po faceliftu dělali jedny světla s H7 a jedny s H4? To se mi nechce věřit.

Ja mám H7 H7 a nikde neviem zistiť,aké idú skutočne do denných svetiel na FL rv 2015. Poradte,kto viete. Dik.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...