Přejít na obsah

parkovací světla upozornění při opoustění auta


Furyan

Doporučené příspěvky

no mně to obvykle take pipa,  ale při jistem postupu to nepipne. Ja si ten postup zitra parkrat vyzkousim a pak nahraji video.

 

Blbe je ze clovek si mysli ze to bude vzdy pipat a pri vystupovani nechtit zapne blinkr a pak rano dalsi den zjisti ze mu sviti auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Heini napsal:

Parkovačky bych zrušil, kdo je dnes používá? Já si nepamatuji, že bych je byl někdy úmyslně zapnul. Možná proto jsou na přepínači zvýrazněné světelně, abychom si všimli, že jsou omylem zapnuté...

Pleteš hrušky a jabka. 

 

Jedny světla obrysovky, parkovačky pozičky nebo jak je kdo nazívá pouštíš vypínačem světel na první polohu (na druhou zapneš tlumený/dálkový) a svítí jak zadek tak předek, tak levá a pravá strana. A svítí kdykoliv a při jakýkoliv poloze klíčku. 

 

Druhý světla svítí jen za určitejch podmínek. Ty svítí jen při vypnutým zapalování nebo vyndanejch klíčkách. A svítí JEN PŮL auta. A to buď levá nebo pravá! A pouštíš je blikačem. Při zapnutým klíčku v poloze 1 blikaj blikače a po vypnutí klíčku svítí příslušná strana auta. Levej blinkr levá, pravej pravá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jen pro zopakovani nestezuji si na to, že mi svití pulka auta, ale na to ze mne auto neupozorni ze bude svitit

 

Jak na simulovat chybu:

  • -  vychozí stav
    • venku je tma
    • světla jsou nastaveny na auto
    • nastaveno aby svetla svitili pri opusteni auta  (coming/leaving home )
  • popis kroku
    • vypnu motor
    • otevru a hned zavru dvere ( aby se rozsvitili svetla)
    • zapinam levy blinkr
    • otviram dvere 
      • grafika signalizuje otevrene dvere
      • lze videt ze auto sviti protoze mam nastavene  (coming/leaving home)
      • kdyby bylo svetlo a nefungovalo(coming/leaving home) tak by auto signalizovalo zapnuti parkovacich svetel
    • vystupuji z auta
    • zamykam auto
    • cekam az zashnout svetla
    • světla zahasla a sviti levá pulka auta (coz je spravne)
      • PROBLEM JE ZE MNE AUTO NA TO NEUPOZORNILO

No pro mne dusledky toho to stavu 

V noci  prijdu vypnu motor vystupuji z auta beru si vec ze sedala spolujezde omylem posunu packu zaviram dvere, zamykam auto a odchazím, odejdu drive nez auto zasne a celou noc mi takto stoji auto, stalo se zatim jen jednou ze tak to celou noc svitilo a neni to rano prijemne zjisteni.

 

 

VID_20161210_204955.3gp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...