Přejít na obsah

Koupe ojete OIII


Sabiza

Doporučené příspěvky

No když si zadám octavii 1.4 tsi 2016 tak mi jich vyskáče mraky, ale z 90% ve verzi  liftback. Mě se jedná jen víceméně o kufr. Dvakrát do roka jedu na hory, řeším tak žena střeše mám stejně rakev. Když jsem u toho, je dost odolnej střešní nosič na liftbacku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil mezi liftbackem a combi je nad platem. Samotny kufr je prakticky totozny. Rocni auta si drzi priplatek za combi cca 30-40 tis., je potreba si to prohlidnout. Xenony ma znacna cast aut. Do 420 tis. se da vejit, bez xenonu je Style i pod 400.

 

Za sebe bych nebral predvadeci auto, ale z pronajmu nebo sluzebni skodovacke. Prvni jmenovane maji vetsinou zaruku 4roky/60 000km a prazskou znacku. Druhe 5let/100 tis. a stredoceskou.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Hron21 napsal:

No když si zadám octavii 1.4 tsi 2016 tak mi jich vyskáče mraky, ale z 90% ve verzi  liftback. Mě se jedná jen víceméně o kufr. Dvakrát do roka jedu na hory, řeším tak žena střeše mám stejně rakev. Když jsem u toho, je dost odolnej střešní nosič na liftbacku? 

 

Pokud nevozíš nic objemného, tak Ti bude liftback určitě stačit. Zvlášť pokud počítáš se střešním nosičem. Když budeš mít originál, nevidím v tom žádný problém, nevím totiž co si představuješ pod pojmem odolnost nosiče, ale je rozhodně testován takže pokud bude vše správně upevněno, nemělo by se nic přihodit.

 

Tak jak píše kolega bojler, ber spíše bývalý referenční vůz z programu Škoda Plus, sice může mít najeto za rok provozu okolo 20 tkm, ale zase je větší pravděpodobnost, že jej nikdo moc netrápil krátkými jízdami. To je u předváděčky časté a nevím jestli to menší počet najetých km vyváží, navíc v dnešní době mají i předváděcí vozy (hlavně z větších dealerství najeto okolo 10 tkm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, pokukuji po ojete Octavii RS a stale vaham mezi benzinem a naftou - radeji bych asi benzin, predevsim vzhledem k tomu, ze najezd bude okolo 20k a uspora na palivu asi nebude znacna. 

Rad bych neco do 400k, ale to jsou prevazne nafty s najezdem okolo 120-150k.

Na co si dat pozor a na jakych vybavy byste u RS trvali vy?

Jaky vetsi servis se dela jak u nafty, tak i benzinu? U nafty se delaji rozvody pri 120k?

co dalsiho a co se pripadne dela u benzinu?

 

Dekuji Vam moc za rady a odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, poškulujem po autách a chcem sa spýtať čo by ste zobrali keby ste mali na výber medzi týmito dvoma autami. 

Octavia

http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Skoda/Octavia/Octavia-2-0-TDI-NAV-Kombi-15053682722802469.html     PS: chýba mi tam výhrev sedačiek.

 

Superb

http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Skoda/Superb/Superb-2-0-TDI-El-Kombi-1516796362038466.html  PS: výbava podľa mojich požiadaviek.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chtel jsem se zeptat , chystám se koupit Octavii III je to 1,6 Tdi automat cena 280 000 r.v. 2014 a ma najeto 130 000 . To se mi zda hodne. A je to dovoz Francie . Auto budu brat v autobazaru Jelínek Teplice mam se na neco zaměřit treba u motoru ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vychází na cca 35-40tis km ročně, to je naprosto OK na diesel, aspoň dle mého. Navíc to bude nejspíš z nějakého "fleatu", firmy si neplatí auto aby jím stálo na trávníku jako reklama, ale jezdí...

EDIT:
Zaměř se asi na převodovku, popřípadě to nechat zkontrolovat v nějakém jiném servisu.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2018 na 20:30, marfan napsal:

Zdravím, poškulujem po autách a chcem sa spýtať čo by ste zobrali keby ste mali na výber medzi týmito dvoma autami. 

Octavia

http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Skoda/Octavia/Octavia-2-0-TDI-NAV-Kombi-15053682722802469.html     PS: chýba mi tam výhrev sedačiek.

 

Superb

http://www.cars.cz/inzerce/osobni-auto-O/Skoda/Superb/Superb-2-0-TDI-El-Kombi-1516796362038466.html  PS: výbava podľa mojich požiadaviek.

 

 

 

u superba to pise, ze vozidlo bylo prodano. problem tedy asi vyresen :D. jinak superb ma starsi verzi dvoulitru (103 vs 110 kw)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...