Přejít na obsah

Koupe ojete OIII


Sabiza

Doporučené příspěvky

Zdá se mi to, nebo je většina cena ve ŠkodaPlus hodně nadsazených? Benzínová O3 Combi 1.4TSI ve výbavě Style se pohybuje v rozmezí 500-600 tisíc (dle výbavy a výše provize dealera). Za stejnou cenu se dá v tomtéž programu ŠkodaPlus/DasWeltAuto koupit Passat s 2.0TDI ve všech možných kombinacích Man/DSG/4motion. Z pohledu slevy z ceny nového vozu jsou ceny Octávek možná OK, v porovnání s cenami Passatů jsou ale relativně drahé.

 

Jakou cenu považujete za slušnou v případě O3 Combi 1.4TSI výbava StylePlus?

Editováno: , autor: j57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podla mna hodne individualne.

Ak clovek kupuje 1-1,5 rok stare auto s malym najazdom (do 30k km), je treba si cenu zo SkodaPlus porovnat s cenou, za ktoru vies kupit nove auto v rovnakej/podobnej konfiguracii a zvazit, ci ten rozdiel stoji zato.

 

Ked som zvazoval Octaviu Combi 3 1,4 TSI vo vybave Style Plus, cennikova cena bola 630k, realna predajna cena 550k. Ak by som si mal kupit rovnaku Octaviu so SkodaPlus, cena by musela byt max 450-470k, aby to bolo pre mna zaujimave.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela velká sleva dealera, jednalo se o nákup na IČO? Nejvyšší sleva na nákup O3 Combi StylePlus, kterou mi nějaký dealer nabídl, byla pro běžného spotřebitele 8%.

 

Např. varianta 1.4TSI DSG lze dneska koupit od 500-520k, nová v konfigurátoru stojí 675k. Cenový rozdíl je to zajímavý. Jenže za podobné peníze už lze koupit taky Passat 2.0TDI DSG, což je auto o třídu větší navíc s dražším motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zlava zamestnavatela - benefit pre zamestnancov.

 

Passaty su dnes na DasWelt za zaujimave ceny a je to urcite na zvazenie :) Pred 7 mesiacmi, ked som kupoval Superba, Passaty (max 1,5 rok stare do 30k km) vo vybave Highline bez nicoho naviac isli od 650k. Vtedy sa oplatil Superb :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/18/2018 at 3:57 PM, velkej.tom said:

Zdravím páni,

chci se zeptat jestli je výhodná cena 424tisíc za ŠKODU Octavia III TDI 1,6 CR / 85 kW Style Plus R.V. 5/2017 najeto 15tisíc, vůz nehavarovaný, PRODLOUŽENÁ TOVÁRNÍ ZÁRUKA NA 5 LET / 100 000KM nad rámec výbavy style NAV. Amunsen,sportovní sedadla,vyhřívaný volant,vyhřívané čelní sklo,bezdrátové nabíjení tel, full LED  přední i zadní světla, 17" alu, a pár dalších blbostí jo a tažný

 

Mám do toho jít?

 

Díky za názor

Mne to pride ako vrlmi dobra cena

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŠkodaPlus má ještě jedno specifikum. Řada prodejců nasadí vysokou cenu, přestože se podobně vybavené kusy jinde prodávají třeba o 15% levněji. Když to nikdo nekoupí, postupně zlevňují. Z pohledu prodejce to má logiku, protože ty auta většinou i tak někdo koupí, ale hodně kusů tak visí v nabídce třeba i rok než spadnou na rozumnou cenu. Jenže kupte potom auto, které rok stálo někde na odstavném parkovišti a nikdo s ním nejezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2018 na 15:57, velkej.tom napsal:

Zdravím páni,

chci se zeptat jestli je výhodná cena 424tisíc za ŠKODU Octavia III TDI 1,6 CR / 85 kW Style Plus R.V. 5/2017 najeto 15tisíc, vůz nehavarovaný, PRODLOUŽENÁ TOVÁRNÍ ZÁRUKA NA 5 LET / 100 000KM nad rámec výbavy style NAV. Amunsen,sportovní sedadla,vyhřívaný volant,vyhřívané čelní sklo,bezdrátové nabíjení tel, full LED  přední i zadní světla, 17" alu, a pár dalších blbostí jo a tažný

 

Mám do toho jít?

 

Díky za názor

Díky všem za názory,tak auto je doma, trošku jsem "vycukal" prodejce a nakonec jsem za ni zaplatil 409tis kaček. Kupováno jako obyč. smrtelníl a celkem šel dealer dolů přesně o 40tis a to ještě před dvěma tejdny vůz levňoval  o 10tis sám, tak vlasně o 50tisíc... Nedalo se odolat sice jenom 1.6 ale v TOP výbavě a pořizovačka vozu dle dokumentace byla 687600kč a tak celková sleva na autě s 15tis km r.v. 2017 Style+...  278600kč :) jsem spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, j57 napsal:

ŠkodaPlus má ještě jedno specifikum. Řada prodejců nasadí vysokou cenu, přestože se podobně vybavené kusy jinde prodávají třeba o 15% levněji. Když to nikdo nekoupí, postupně zlevňují.

 

Ano, funguje princip dražby směrem dolů. Ale není to jenom o Škoda Plus. Nemusí to být nutně rok, než zlevní, většina jde s cenama postupně mnohem rychleji.

 

K těm Passatům - v roce 2016 bylo prodáno obrovské množství aut na krátké operativní leasingy. Aut bylo prostě moc a byly za velmi podobné ceny jako Octavia.

 

velkej.tom - mně nechtěli zlevnit prakticky nikde, jen u jednoho auta jsem se dostal obdobně o 15 tis. níž. je ale pravda, že jsem šel po atypických kusech.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, bojler napsal:

 

Ano, funguje princip dražby směrem dolů. Ale není to jenom o Škoda Plus. Nemusí to být nutně rok, než zlevní, většina jde s cenama postupně mnohem rychleji.

 

K těm Passatům - v roce 2016 bylo prodáno obrovské množství aut na krátké operativní leasingy. Aut bylo prostě moc a byly za velmi podobné ceny jako Octavia.

 

velkej.tom - mně nechtěli zlevnit prakticky nikde, jen u jednoho auta jsem se dostal obdobně o 15 tis. níž. je ale pravda, že jsem šel po atypických kusech.

Ahoj, je to o lidech a hlavne dealerech, třeba na jarově bych nevyjednal téměř žádnou slevu cca 5-10tisíc ale to je obrovskej dealer a auta se tam prodávaj doslava jak housky. Já se zaměřil na menší a střední dealery a tam je peostor celkem velkej viz můj kup, ale ještě dodám než jsem se dostal na takovou nabídku, tak jsem poptal cca 5 dealerů, 5 vozů, měl jsem konkrétní představu a výbavě a tato je dokonce nad moje původní požadavky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, velkepeni napsal:

jedine co by ma hnevalo tak to je biela farba ale inac preco nie, fakt podla mna dobra kupa na tak malo km.

Barvu bílou jsem chtěl (horko,sluníčko) bonus je ,že jde o příplatkovou bílou LASER za 9900kč jak již jsem psal v mnohém je vůz nad moje požadavky, bych byl spokojen i se základní bílou... každý má jiný vkus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, LukášCBR napsal:

Cena před slevou byla velice solidní. Divím se dealerovi, že šel dolů o dalších 40tis., respektive 50tis.Kč
 

Popravdě, já se také divím, byl jsem u všech 5 dealerů, projel si auta a pak jsem zaslal prodejcům moji konečnou nabídku za vůz a u jedný s ní dealer komplet souhlasil. PS: Nutno dodat, že jsem chtěl zatím okouknout možnosti(o nic mi nešlo), nebyl jsem nucen kupovat vůz hned , ale chtěl jsem zjistit o kolik se dá cena "stáhnout" a výsledek již známe, za ty koruny to nešlo nekoupit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, že tak jako byl loni docela přetlak CNG aut, teď je hodně dieselů. Aspoň na jaře, dokud jsem to sledoval, přibývaly právě diesely. Ostatně počet kusů 2016 a mladší, do 40 tis., automatická klimatizace:

 

- 27 CNG

- 141 benzin

- 437 nafta

 

Jestli tomu dobře rozumím, prodejce zlevnil sám z 434 na 424 tis. a následně při jednání na 409.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bojler napsal:

Je možné, že tak jako byl loni docela přetlak CNG aut, teď je hodně dieselů. Aspoň na jaře, dokud jsem to sledoval, přibývaly právě diesely. Ostatně počet kusů 2016 a mladší, do 40 tis., automatická klimatizace:

 

- 27 CNG

- 141 benzin

- 437 nafta

 

Jestli tomu dobře rozumím, prodejce zlevnil sám z 434 na 424 tis. a následně při jednání na 409.

 

Ne,ne, původní cena byla 459tis pak sám prodejce -10tis na webu pak já se ozval prodejci a projel na salonu a předběžně dohodnutá sleva/cena 424tis na místě s tím, že jim dám do druhého dne vědět a napsal jsem jim mejl jestli mi ji nechaj za 409tis tak ji obratem beru a s tím dealer druhý den souhlasil a já neváhal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...