Přejít na obsah

Koupe ojete OIII


Sabiza

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdravím škodováky zde na fóru. Mám na Vás jednu velikou prosbu s pomocí při koupy ojeté octávie III. Na jaře plánujeme nějakou koupit ale jelikož nejsem ( zatím) ve škodovkách moc zběhlý tak bych poprosil o názor kterou.Do teď vlastní jednoho francouze ale to už nechci. Požadavky jsou jednoznačně kombi v dieselu 2014 ,2015 novější je už za cenovým  limitem , jěždění převážně Praha a okolí. Na stupni výbavy zas tak nelpim. Cena do 250 000,- V bazarech je jich plno ale jde o to kterou.Nabízí se 1.6 TDI nebo 2.0 TDI ale nevím jestli ten dvoulitr není už zbytečně moc. Otázky tedy jsou: Kolik má mít průměrně najeto, protože nad 150 tis. se mi to zdá už risk ale možná si fandim a je mezi 1,6 a 2,0 rozdíl ve spolehlivosti v těchto rocích výroby?  A ještě jedna na závěr, prodejce bude samozřejmě tvrdit jak je to skvělá koupě atd,ale když jí budu projíždět mám si dát na něco majzla. Vím že toho možná po Vás moc ale každý názor mi přijde vhod.

Moc tedy děkuji za názory.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli 2.0 TDI nebo 1.6 TDI, to si musíš zodpovědět sám, ale 1.6 TDI je docela slabá, kór na naložené kombi. Hlavně je tam 5q převodovka s docela velkými rozestupy (2.0 TDI je značně příjemnější), ale to už je o prioritách (a rozhodně se najdou ti, kteří semnou nebudou souhlasit, toto je jen můj osobní názor). Co se týče nájezdu, tak nevím, ale 4-5 let starý diesel prostě kolem těch 150-200tis najeto mít bude, většinou jsou to firemní auta a ty prostě jezdí (málo kdo si bude kupovat nové 1.6/2.0 TDI na to aby s tím ročně najel 25tis a po 4-5 letech to prodával).

Upřímně nevím jaký máš nájezd, ale do Prahy a okolí bych se díval po 1.2 TSI 77/81kW (stejně jako 1.6 TDI slabší, ale má 6q převodovku) nebo 1.4 TSI (ideální), jednak nebudou mít tolik najeto a na město a okolí je to ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj,

rad bych koupil O3 pres skodaplus a rad bych vedel zda se za 459k vyplati O3 style, 1.4 tsi 23 000km, vyhrev skla,volantu, navigace,tazny, zaruka 5let/100 000km

Kdyz jsem procital toto vlakno, tak se chci zeptat tech kdo pres skodaplus kupoval auto, jak jste zadali o slevu? :D

Zeptat se, nebo poslat navrh a cekat ze se chyti? :lol:

Diky za jakoukoliv radu, postreh :worthy

 

Editováno: , autor: Punit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus třeba jestli Ti nedají nějakou výbavu zdarma ( zamykání zpátečky, spoiler, kola ..) Jinak myslím že 10 - 20 tisíc dolů bys mohl uhádat. Záleží na tom jak dlouho jim tam to auto stojí - navíc se blíží konec roku, takže v lednu to opticky bude o rok starší auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to delam vseobecne tak, ze projevim zajem...a pak nerozhodnost. Kdyz s tebou obchodnik ztrati cas a vidi zajem, vysledek zadnej, tak sam vetsinou zacne...a tak si s nim hraju dal...vetsinou ztrati nervy a neco nahodi. Zaberu a zase cuknu :D. Beru to tak, ze on potrebuje prodat a ja mohu koupit jinde.

Ale samozrejme vseho s mirou,

nemuze clovek ocekavat nesmysl.

Pokud neobchodujes, tak nic nedostanes...

...prosty dotaz, nesla by sleva nefunguje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Punit napsal:

Ahoj,

rad bych koupil O3 pres skodaplus a rad bych vedel zda se za 459k vyplati O3 style, 1.4 tsi 23 000km, vyhrev skla,volantu, navigace,tazny, zaruka 5let/100 000km

Kdyz jsem procital toto vlakno, tak se chci zeptat tech kdo pres skodaplus kupoval auto, jak jste zadali o slevu? :D

Zeptat se, nebo poslat navrh a cekat ze se chyti? :lol:

Diky za jakoukoliv radu, postreh :worthy

 

Kupoval jsem auto z programu Škoda Plus (neplest se stejně pojmenovaným webem) a sleva nebyla možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...