Přejít na obsah

T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"


MilanHos

Doporučené příspěvky

Kluci, mě ta krabička blbla ze začátku taky magorsky. Měl jsem tam 3 auta a nešly smazat, už jsem byl taky nasranej. Pomohla vzdálená pomoc. Něco udělali (podle mě vzdálený reset např. konfigurační zprávou přes sms) a problémy jsou pryč. Ohledně baterie, pokud ji nemáte k.o. tak by mělo jít vše v pořádku. Já mám baterii 1,5 rok starou, ale kupoval jsem nějakou výkonnější, protože jsem měl tendenci sound systémem na párty vymlátit starou baterku. 

 

A to klimatizaci nevypínám, ráno zapínám výhřev sedaček i zadního skla. S/S systém je systém na hovno, ten bych si vypnul už z vlastního zájmu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes se tomu pověnoval. Krabičku jsem vytáhnul, auto projel. Za 35km dlouhou cestu taky nefungoval start/stop (dával jsem autu dost čouda). Infotaiment píše provozní teplota nedodržena a vysoká potřeba energie pro vozidlo (vyhřívání sedaček vypnuto, skla taky vypnuto, topení vypnuto, topení zrcátek taky vypnuto). Závěr je takový že za start stop nemůže krabička od tmobile. Po zasunutí krabičky světe div se začaly chodit i notifikace na otřesy - stačilo s autem za hagusy zacvičit a za cca 30s přišla notifikace: Otřesy zaparkovaného auta. Tak super a díky moc za rady! Holt už jsem zapomněl na známou poučku "a zkusili jste to vypnout a znovu zapnout" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi včera při ukončení jízdy samo (bez odpojení jednotky) vytvořilo v aplikaci Nové auto. Už jsem dnes podnikl asi 10 jízd a stále tam mám to původní i nové a nechcou se ty auta znovu spojit v jedno (tak jak to dělá po odpojení a opětovném připojení). Nahlásil jsem problém na infolince T-M a čekám.......

Dám zde info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to opraveno. Napsali mi:

Dobry den, kontaktovali jsme Vas ohledne poruchy Chytreho auta. V nasi aplikaci jsme provedli takzvane sjednoceni vozu. nyni mate pod svym uctem prave jedno vozidlo. V pripade dalsich dotazu nas prosim kontaktujte na 4603. Vas T-Mobile.

Tak snad to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se dívám do aplikace

https://my.moj.io/#/my/mojiovehicle

a našel jsem tam v sekci Auta tlačítko MERGE (spojit). Třeba by ty auta šly sloučit tam. Nechcete to někdo vyzkoušet, kdo tam má nedopatřením dvě auta místo jednoho? Já už to nezkusím, když mi to opravil T-Mobile :-). Že jsem si toho nevšiml dřív....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje stížnost je bezdůvodná, protože součástí T-mobile aplikace Chytré auto je pouze a právě jenom aplikace, kterou si můžeš stáhnout do svého telefonu. O webovém rozhraní zatím není žádná řeč. Kdyby si četl co jsem psal, tak víš, že s adresou, kterou i uvádíš nemá t-mobile nic do činění. T-mobile brzy připraví vlastní řešení, které bude uživatelsky víc srozumitelnější....

 

jinak dafr, taky jsem si toho sloučení všiml později :) podle mě to dělají právě přes toto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, Jasson said:

Ahoj, posilam odkaz na stranky: https://accounts.moj.io

 

 

Ale moc tady nehledej, zatim neuzitecne, musis mit prava admina a zatim jsem nezjistil, jak je ziskat. Uz jsem si i stezoval, ze jako majitel jednotky a sluzby si ji nemuzu sam administrovat.

 

Prihlas se stejnym uctem jako do aplikace a bude ti to fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Jasson napsal:

Ahoj, posilam odkaz na stranky: https://accounts.moj.io

 

 

Ale moc tady nehledej, zatim neuzitecne, musis mit prava admina a zatim jsem nezjistil, jak je ziskat. Uz jsem si i stezoval, ze jako majitel jednotky a sluzby si ji nemuzu sam administrovat.

Omlouvám se moderátorům za OT, ale co píšeš, je blbost - T-Mobile Ti nikdy nic takového nesliboval. Oficiálně nabízí jen aplikaci a krabičku se SIM a tarifem, nic víc. Webové rozhraní my.moj.io nebo Tebou odkazovaná zóna nejsou vůbec předmětem nabídky.

 

@havrosh: Ta zóna na odkazu, o které @Jasson píše, má zcela jiný účel než webové rozhraní my.moj.io - vypadá to, že je to nějaká pokročilejší, techničtější sekce, kde můžeš třeba hromadně odregistrovat zařízení a podobně, mám pocit, že vážně slouží pro administraci např. velkého množství zařízení a/nebo jiné technické pomůcky. Ale je tam třeba zajímavá kompatibilita aut (je třeba vybrat sekci Vehicle Compatibility - Lookup a zde "calamp") včetně funkcí, které podporují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MilanHos napsal:

Potom co jsem si krabičku po třetí vykopl z OBD jsem taky použil prodlužku a zneužil cizí nápad :D

IMG_1158.JPG

IMG_1159.JPG

 

Taky jsem použil stejný prostor pro umístění po několikerém nechtěném vykopnutí krabičky při nastupování. Od té doby mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po včerejší jízdě byla krabička opět vcelku "horká"... jinak když auto stojí, tak je krabička "studená"... tak si na to jen dávejte majzla když to budete dávat někam, kde by to mohlo vadit. Např. při 10 hodinové cestě k moři bych na to možná i sem tam kouknul :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jiného soudku: jelikož používám Windows Phone/10 Mobile, nemám možnost mít aplikaci v telefonu, a tak samozřejmě přicházím i notifikace. Protože Mojio začalo pracovat s IFTTT (služba pro automatizaci čehokoliv s čímkoliv - např. sociální sítě, maily, zálohy, chytré domy aj.), připojil jsem je. Pár poznatků:

- Mobilní aplikace Mojio/Motion umí mnohem více notifikací, v případě IFTTT máte pouze stejné možnosti jako na webu (start/stop motoru, dokončená jízda, chybové kódy, připojení/odpojení krabičky, nízká baterie, málo benzínu), takže otřesy nebo odtah jsou (zatím) bez šance. Snad se to zlepší!

- Nechávám si posílat SMS skrze službu T-Mobile email do SMS (Gmail pošle email jako SMS do mého telefonu). Bohužel - a nevím, zda vinou IFTTT nebo Mojio - zprávy chodí pozdě (4 notifikace, zpoždění 1 minuta až 80 minut).

Uvidíme, jak dál. Bylo by to ale řešení i pro ty, co nemají data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...