Přejít na obsah

T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"


MilanHos

Doporučené příspěvky

netuším...snad se to podaří vyřešit.Pokud ho ale vypnu,je to to samé,zřejmě už tam nejde o 4hodinový interval spojení. Měl jsem to nejvíc odstavené 20h a bylo to stejné. Uvidíme. Pomohlo by, kdo to už má, pro srovnání .

Editováno: , autor: tomson1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sorry špatně jsem to pochopil. Tys myslel ty krabičky v autě. škoda, že už nejede webové rozhraní. Tam by bylo vidět jestli data už jsou na serveru. Já bych napsal do T které číslo neodesílá data. Normálně když se auto rozjede tak krabička začne posílat data po cca. 10sec. Jak se zastaví tak přejde do klidu a pošle info po cca 1-2 hodinách. Te to vidět v apce kdy naposled poslala krabička data. Pak je to jen o zpoždění dat mezi serverem a telefonem. Pak ještě jde stáhnout z T podrobný výpis kde se uvidí v jaký čas byla využita data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Dnes jsem měl překvapení. Pořád mi nebylo jasné, jak to, že se vám v aplikaci ukazuje stav paliva v nádrži a mně se ukazuje jen baterka a případné chyby. Někdo tu psal, že je to tím, že mám starší auto (Š Roomster r. v. 2012) a ŘJ to neumožňuje. Chytré auto mám namontováno rok a čtvrt. Za ten rok a čtvrt jsem byl dnes podruhé  v autoriz. servisu měnit olej a na pravidelné prohlídce  a po dnešním připojení na diagnostiku se mi začalo v aplikaci zobrazovat i to palivo. Včera tam na 100procent ještě nebylo. Asi tam nahráli nějaký nový firmware (pro rýpaly - mám benzíňák, žádná úprava ŘJ kvůli naftě :-) ). Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, milanxx napsal:

Palivo se mi ukazuje od začátku. Nebo už dost dlouho. Taky ho mám tak dlouho. Ale včera píp mobil a hláška máte méně jak 20% paliva. To bylo poprvé.

Je ale divné, že se mi apka čas od času sama odhlásí. Pak notifikace nechodí ale pak v apce jsou v historii

 

Řešil jsem to s T-Mobile, problém je na straně kanadských vývojářů, kteří někdy celý systém "otočí" - výsledkem je to, že pak náhodou zjistíme, že se aplikace odhlásila.

Dával jsem jim námět na to, že tu aplikaci lze udělat tak, aby se sama ozvala při odhlášení nebo že by mohli svým zákazníkům dávat vědět v případě údržby - prý to "zváží", že se jim to zdá jako "dobrý nápad".

 

V 15. 3. 2018 na 19:39, dafr napsal:

Dnes jsem měl překvapení. Pořád mi nebylo jasné, jak to, že se vám v aplikaci ukazuje stav paliva v nádrži a mně se ukazuje jen baterka a případné chyby. Někdo tu psal, že je to tím, že mám starší auto (Š Roomster r. v. 2012) a ŘJ to neumožňuje. Chytré auto mám namontováno rok a čtvrt. Za ten rok a čtvrt jsem byl dnes podruhé  v autoriz. servisu měnit olej a na pravidelné prohlídce  a po dnešním připojení na diagnostiku se mi začalo v aplikaci zobrazovat i to palivo. Včera tam na 100procent ještě nebylo. Asi tam nahráli nějaký nový firmware (pro rýpaly - mám benzíňák, žádná úprava ŘJ kvůli naftě :-) ). Máte někdo podobnou zkušenost?

 

To samé u mne u S III - MR 2017 - vývojáři spíše inovovali.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Už asi 14 dní jezdím s "chytrým autem" od TM. Používám verzi s Wifi. Zatím musím říct že spokojenost, internet frčí, data se logují, všechno ukazuje jak má.... nic co by mě po přečtení několika diskuzí překvapilo. Ještě by to chtělo vymakanější webové rozhraní než je třeba blinnker ...  :-D ... a škoda že nezobrazuje ke každé cestě průměrnou spotřebu. Takže za mě spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Netušíte někdo jak přidat tzv. "Chytré auto" do aplikace Můj t-mobile? aniž bych musel adaptér vyndávat z auta, rozebírat či dávat sim do mobilu? Přesně po roce mi služba přestala fungovat, tuším, že skončilo  předplatné, ale v aplikaci to nic nehlásí a všechny možnosti jak to číslo přidat do aplikace či kamkoliv jinam končí na ověření přes SMS, kterou si ale nepřečtu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...