Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
MilanHos

T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

Doporučené příspěvky

Ahoj,mám dotaz na windows,musel jsem si kvůli opravě androidu mobil vyměnit za NOKIA, je tam možnost nainstalovat nějakou aplikaci co by fungovala pro tuto CHYTRÉ AUTO?děkuji :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Též mám stejný pocit. Zatím je na to furt reklama. No možná mi tu reklamu cpe google.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tohle funguje tak že data valí na server a pak na mobil. Takže je na to specifická apka. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem tu webovku přechválil .Už týden nenačte trasu. Textově ano ale nenačte mapu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanxx problém zřejmě u Tebe, u mne bez problémů....

Hmm, beru zpět...načte seznam, ale nezobrazí na mapě.

Editováno na Shaarky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak dnes apka chtěla najednou přihlásit. Po přihlášení auto a trasy ok. Ale píše stav baterie ok ale nic nezobrazí tedy žádná historie ani aktuální napětí. A web zmizel. Je jen hlavní stránka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Shaarky a co apka, stejné jako moje?  Projel jsem jejich stránky a nikde není odkaz na přihlášení. Jen jsem našel stránku kde je i chytré auto ale jen odkaz na suport ale nefunkční.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, apka stejně... technickou podporu zajišťuje T-Mobile, minimálně L0/Helpdesk, napsal jsem jim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak dnes ráno to samé. Jinak přesně to co píšeš je u mne taky. Momentálně ještě funguje trasa a info o jízdě. Jinak zatim nic. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

...dnes mi volali z T-Mobile, je to na straně vývojářů v Kanadě, se kterým to řeší. Snažil jsem se je přesvědčit, že to není otázka chyby aplikace resp. její aktualizace, což po asi 15min hovoru uznali, takže aktuálně to řeší s vyšší prioritou... minimálně český T-Mobile se opravdu snaží ačkoliv že by těch tiketů tam měli stovky, to zrovna ne - vypadá to, že max. 2 :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

T mobile mi psal, chtěl doplnit údaje o telefonu. Zkusil jsem v apce dát export tras a pdf s trasama došlo od mojio (export ok od prosince doteď). Takže tam asi něco funguje. Ale stejně si myslím, že to souvisí s tím, že mojio vyplo webovou aplikaci a asi migrovali data někam jinam co zas potvrzuje ta nutnost znovupřihlášení.  A přitom asi nějaká data zmizela a s ní kus programu co to zajišťoval. A na webu mojio jsou na fotkách inovované krabičky teda spoň obal, možná už i ten wifi hotspot ale ten  postrádá logiku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už mi dnes taky volali. V podstatě potvrdili co jsem napsal výše. V Kanadě migrují k jinému poskytovateli. A chybějící data v aplikaci prý vyřeší aktualizace apky, ale zatím neví kdy ta aktualizace bude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes nechodí data do aplikace. sama píše že už 17hodin, to odpovídá půlnoci, kdy došla poslední data. Už jsem jim psal tak jsem zvědav.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No nějak to poslední dobou skomírá. Mám pocit, že si otestovali co potřebovali a hotovo. Když kliknu na STAV BATERIE, tak mi aplikace v mobilu spadne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě na stav baterie skočí prázdná stránka. Napětí se objeví ns přehledu auta. A teď jsem si uvědomil, že v poslední době apka dole píše poťíže s dostupnostni internetu. Přitom mám jak wifi tak data plnej knedlík. To znamená že se nespojí ze serverem a to znamená, že nejede.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    No nějak to poslední dobou skomírá. Mám pocit, že si otestovali co potřebovali a hotovo. Když kliknu na STAV BATERIE, tak mi aplikace v mobilu spadne.

Včera mi to fungovalo, dnes také již ne - aplikace spadne. Jinak data se mi obnovují bez problémů průběžně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes už to funguje. Sobotní jízdy se načetly a baterie už má zpátky graf- trochu divnej, páč tam mají moc údajů. A apka mi nepadá. Asi v sobotu byla migrace dat, uvažuji dle té 0.00 kdy to chcíplo mě.Screenshot_20171022-122741.thumb.png.43bbd778c493aa02567553768e3a728b.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak sem to přechválil. Před chvilkou hláška po spuštěni vaše relave vypršela. A pak jen bílá obrazovka. Pak restart mobilu a apka chce přihlásit. Po přihlášeni na prvni pohled vše ok ale po klepnutí na baterku spadne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem si dva dny dopisoval s T-M a už ta baterka funguje. Asi to na dálku nějak restartovali, protože to po mně chtělo heslo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Máš pravdu, také to chtělo přihlášení... no když si toho někdo nevšimne, tak mu prostě aplikace nejede a dotyčný o tom ani neví - super. No nic, vypadá to, že dokulhám druhý rok a poletí to z okna.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na Rapidu MR 2015 neukazuje apka chytrého auta stav nádrže, jak to máte vy? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Screenshot_20171104-100143.thumb.png.107c2102a66a20722e67ad3e9cd9fa62.pngMě jo. Od začátku. F3

Editováno na milanxx

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se