Přejít na obsah

T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"


MilanHos

Doporučené příspěvky

Tak jsem krabičku upevnil. Dnes také update apky. Lépe jsou setříděné jízdy a taky už nepřidává nové auto po opětovném připojení a pozná ho. Občas nyní přijde zpráva o možném odtahu ale to je asi tím jak okolo něco projede. Zdá se mi, že to celé je nedokvašené a ladí to za pochodu.

20161220_160233c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doručení kurýrem do druhého dne, musel jsem platit víc než bylo psané u objednání, pouze mě ale jiným způsobem vytvořili splátky, takže se to vysvětlilo. Mohli by ale o tomto informovat dřív než o tom informuje kurýr.

Pár hodin trvalo než se simka aktivovala, až jsem ji měl asi půl hodiny v mobilu tak se konečně aktivovala. Předcházelo tomu ale 3x krkolomné vyndání simky z modulu a rvaní do mobilu bych zjistil jestli není na sim pin, pak ještě zkouška jestli už je aktivní a když už byla aktivní tak znovu vytahováni, protože jsem se zapoměl registrovat do Můj T-mobile.. To mimochodem je absolutně nedomyšlené u simky typu Chytré auto..

Ale po všech těchto peripetijích to jízdu sledovalo přesně. Nenašel jsem v aplikaci spotřebu, tu asi raději stáhli dokud ji nedoladí.

Až doladí tu spotřebu a třeba se přidá i kolik se dotankovalo a za kolik tak je to minimálně super sledování jízd a financí, to tankování ale asi není údělem této app.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se ta registrace na Muj TMobile dnes vecer povedla.

 

Mas pravdu, registrace neni podminkou, ale je to uzitecne, napr kvuli nastaveni notifikaci faktur pripadne nastaveni sluzeb, plateb, atd

 

Nechapu proc TMobile aktivoval m-platby s limitem 3000. K provozu sluzby to neni treba a kdyby se to dostalo do rukou nejakyho zaskodnika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem volal na T. Divili se ze nechodi kod na mejl. Ze jeto u datovek normalni. Dali to na technicke a maji mi volat. A nastavili mi souhlas s inkasem s limitem 100kč. O tom ze neni potreba registrace jsem nepsal ja. A krabička k

je dost přesná i v tunelech. Včera na Masné pod mostem trochu zablbla jak jsem stál na červené. Vše v mezích možností

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se nakonec zaregistrovam do Můj TM pomocí mobilu, připojíš se na mobilu přes data a na stránkách můj t-m zvolíš automatické přihlášení a tím že jseš v jejich síti tak tě to rozpozná. Pak jsem jwn nastavil přihlášení podle hesla a je to. Mě kód nedorazil na mejl ale na osobní číslo které je v objednávce, jen je to nedomyšlený protože v té sms je kód pro moje osobní číslo a ne číslo té datové sim takže se přihlásit pomocí toho kódu nezdařilo...

Prostě to ladí za pochodu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, 15degren said:

To že to je přímo do OBD to zabijí, protože první co zloděj který vám chce odjet s autem, tak vleze právě do OBD aby obešel imobilizér přičemž samozřejmě toto najde... takže k ničemu.

 Toto neni alarm ani zabezpeceni vozidla. Zlodej, pokud je alespon trosku chytrej tak vi jak auto ukrast... Pokud bych premyslel o nejakem profesionalnim tracku, tak mozna Sherlog, ale to se dostavas do jinych penez

 

2 hours ago, LiveBomb said:

Umí to rozpoznat čas tankování?

Neumi, umi ti rict kolik je priblizne v nadrzi (stejne jako na budicich)

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytre auto vs SmartGate soubezne

 

1) SmartGate

SmartGate.png

 

2) Chytre auto - app

app.png

 

3) Chytre auto - web

web.PNG

 

- doba jizdy 11 vs 12 vs 13 min. Je pravda ze po nastartovani jsem jeste chvilku stal na miste a pripojoval SG, ale alespon Chatre auto by melo rikat stejny udaj

- prumerna rychlost 38 vs 33 km/h

- spotreba 7.0 vs 200.0 l/100km - vice bych veril SG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SG bere data přímo z jednotky auta, Chytré auto bere data reálně z GPS. Doba jízdy v SG je brána taky z jednotky auta. Doba jízdy u Chytrého auta se bere od nastartování motoru, pokud delší dobu stojí na místě, je tam záznam o běhu motoru na volnoběh spolu se záznamem o prudkém zrychlení a brždění. Proto ty rozdíly v měření údajů. Spotřeba už je samostatná kapitola kterou snad programátoři odstraní v dalších aktualizacích, pro mně vcelku nepodstatný údaj, tam věřím údajům z auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nikdo nezpochybnuje kde bere data SG a kde ChA. Algoritmus vypoctu co je jizda a kdy zacina se muze lisit... Je delka jizdy od nastartovani nebo od rozjeti? To muze kazda aplikace pocitat jinak, ale koukni se poradne, v aplikaci (iOS/Android) ChA hlasi 13min, na webu 12min, tady bych cekal ze bude stejny udaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...