Přejít na obsah

Podsvícení Maxidotu


cihury

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám takový problémek s Maxidotem na mé OCT1. Koukal jsem po všech možných fórech a nic jsem nenašel. Můj Maxidot funguje tak jak má, ale jakmile jedu tak cca 15 minut, tak začne pomalu zhasínat podsvícení, viz obrázek č.1. Po dalších asi 20 minutách pohasíná dál, viz obr.2. Jakmile zastavím a nechám auto tak hodinu stát, tak pak opět funguje tak jak má. Je možno tuto závadu nějak opravit (studený spoj, špatné led??), nebo bohužel nový Maxidot. Díky za rady....

WP_20161215_006[2].jpg

WP_20161215_003[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to podsvícením, je to špatným displejem, trpí na to všechny tyto maxi i polodoty (Octavia, Passat, Superb, A4, prostě celý koncern), je to stářím, při zahřátí ty pixely začínají mizet.

Samotný displej se nadá opravit, musí se koupit nový a vyměnit. Většina obchodníků chce za tuto opravu okolo 3000Kč, což je ranec.

Editováno: , autor: kosa0006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...