Přejít na obsah

Výměna volantu


bosyboss

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

ahoj

Na netu jsem si koupil uplne novy trirameny perforovany volant RS a rad bych ho prehodil za klasicky 4-ramenny.Vim ze by mnel byt odpojen klic atd.,ale pokud my to nebude delat autorizovany servis nebude s tim problem?Predem dekuji za vas nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš měnit originál za originál, tak by problém být neměl. 

 

Stačí vytáhnout klíč ze zapalování, odjistit a odpojit airbag, sundat volant a přidělat tvůj nový + zase nasadit a zapojit airbag...

 

Jak odjistit a odpojit airbag můžeš vidět třeba TADY, nedávno jsem měnil krytku airbagu ve Fabii, ale volant je stejný a začátek postupu je shodný i pro tebe  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Měnil jsem celý kabel i s konektorem ale snad to jde i nějak přepájet . Někde je tady o tom celé vlákno v sekci Octavia II .Já jsem kupoval tady před rokem za 800.kč-. http://www.cars-equipment.com/.Ale  Ty nemáš multifunkční tak bude asi jiný .Když  se nedal ten správný tak nefungovalo troubení ale šlo to taky upravit. Je potřeba dát kabel  ze Superba II fl. možná i Rapida, z nového Yetiho a Octavie III NE!!

Snad jsem to popsal správně.

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...