Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem,

ve svém Superbu se peru s Amundsenem jako s kobrou. Hlavně z důvodu, že mě posílá na turistické značky, či do pěších zón. Řešil jsem reklamačně se Škoda auto s tím, že mě odkázali na www.mapcreator.here.com s tím, že na tomto webu lze provést opravy parametrů cest. To jsem udělal. Nevíte, jak tyto změny ale dostat do mapových podkladů v navigaci?

Ve vašich příspěvcích byla uvedena změna displeje na Amundsena roku 2017 s 8" obrazovkou. Prosím o návod, jak postupovat, případně co to obnáší. Nejlépe kde to zrealizovat. Jsem v těchto věcech lajk:-)

Nejlépe zda někdo nevíte, jestli je možné aktivovat 3D zobrazení do 2,5d (tovární nastavení)

Děkuji všem za reakce a přeji pěkné vánoční svátky.

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenomže mám auto psané na firmu a i přesto jsem měl 1/2 roku na vrácení peněz. Nevím Ferdo, zda jste zkoušel vrátit vůz škodovce, ale já jsem prostě neuspěl. O způsobu komunikace by se tu mohlo přidat vlákno. Z toho důvodu jsem zde hledal nějakou pomoc, která bude v rovině reálné, nikoliv chimérické.

Přesto díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Amundsena vyšel před měsícem poslední software(P0250T) + stáhnout poslední mapy na Samsung EVO+ červenou - na SD kartě řada pod nápisem Made in .... musí končit na písmeno F(vše ostatní jsou kopie). Z původní SD karty vyčíst CID a změnit dle něj CID na Samsung Evo+. Nahrávání map v PC 4x rychlejší, atd...viz. postup mapy pro RNS315

 

V navigaci si nastavit:

Parametry trasy → Dynamická trasa na vypnuto

Parametry trasy → Trasa -> nastavit na rychlá

 

Displej:

https://www.google.cz/#q=3V0919606

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Ferdo,

zjišťoval jsem na webu škody a infotainment mám aktuální. Mapy si stáhnu, ale proč to musí být na Samsung, je to z důvodu rychlosti?

Psal jsem i na správce MAPCREATORU, tak uvidíme.

Přestavba ze 7na 8" je iracionální, spíš mě mrzí, že nmejde přestavba na Columbuse (řekli mi ve škodě).

Ještě jednou díky.

s pozdravem martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo díky za odpověď,

kontroloval jsem na serveru Skoda - správa infotainmentu a vzhledem k tomu, že moje auto bylo na přelomu listopadu a prosince v Boleslavi, kde dělali ´zřejmě´ restart, tak nový software asi mám, neboť na serveru škoda mi po zadání VINka vyskočilo, že jediné, co mohu aktualizovat jsou mapové podklady a software je aktuální. Po té kartě Samsung se podívám, děkuji za tip.

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

???

co je na tom iracionálního? Pokud mi na odiciální stránce ´výrobce´ po zadání VINka napíše ´software je aktuální, tak asi moc možností k jeho aktualizaci nemám, že?

Každopádně díky.

p.s. o tom displeji jsem psal po té, co někdo z vás odkazoval na různé velikosti, tak mě to zaujalo. Nic víc.

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace:

"Ve vašich příspěvcích byla uvedena změna displeje na Amundsena roku 2017 s 8" obrazovkou. Prosím o návod, jak postupovat, případně co to obnáší. Nejlépe kde to zrealizovat. Jsem v těchto věcech lajk:-)"

 

Bylo následně označeno za iracionální.

 

S žádostí o nahrání novějšího software se obrať na nejbližší autorizovaný servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...