Přejít na obsah

Bluetooth rSAP vs data SUPERB II


damarko

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Ale najdeš, jsou uložené akorát na SIM. Akorát např. Samsung mi je neukazuje klasicky v SMS aplikaci, ale najdu je v nastavení SMS, ve "správa zpráv na SIM"... dokonce je možnost je přesunout do telefonu a pak se objeví u daného kontaktu i v chronologické posloupnosti, tak jak se chat utvářet.  

 

Handsfree profil i rSAP podporuje např.  5N0-035-730-D tu mám, ale to už se tady opakuji.

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Zdraví ve spolek, pročetl jsem toto téma a mám velikou prosbu. Píšete o Androidu a Rootu, ale o IOSu jabku se tu nikdo nezmiňuje.

Pořídil jsem si mazlíka z bazaru, ale pamatuje si nějaký THC... mobil a nedaří se mi ho vymazat. Podle příručky po otočení klíčkem v zapalování mám 5s na vymazání paměti a mělo by ho to zapomenout, no nedaří se :-( To, že mi to píše iPhone není kompatibilní bych asi pochopil, možná by pomohla nějaká aktualizace, ale nemám páru. Děkuji moc za radu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...