Přejít na obsah

Couvací světlo.


Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Tak si třeba představte,že vycouváváte z řady vozidel (třeba u obchoďáku) a z Vaši levé strany jede kolmo auto,které vůbec netuší,že chcete couvat - protože na té straně žádná couvačka není....

tak třeba i proto je lepší mít dvě :-) a na levé straně mi chybí i proto,že parkuji v jednosměrce na levé straně a při couvání je pro je mě osvětlený obrubník důležitý

stačí to jako argumenty pro dvě couvačky ?

;) z řady se nevycouvává, vyjíždí se dopředu a dává se přednost přijíždějícím vozidlům.. a do garáže zajíždim se zapnutou mlhovkou, je to naprd, ale za ty prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Mám F II combi. Jezdím přes 30 let a zacouvám běžně i s karavanem. Ale to jsem měl Felicii Combi. Před dvěma týdny jsem potřeboval nacouvat mimo civilizaci z asfaltky na lesní cestu a jednou jsem málem nacouval do složených klád, podruhé jsem málem sjel z cesty. Prostě bez ohledu na cokoli dalšího je osvětlení prostoru za vozidlem při couvání proti Felicii zcela nedostatečné. Je to ale jedna z vcí, kterou se vývojáři rozhodně nevyznamenali a nechápu, co tím sledovali. Že by Fabie byly vyvinuté pro jízdu v noci jen v součinnosti s veřejným osvětlením?

Ale těžko pochopitelných věcí je u F II víc, např. hledám téma týkající se zadních zástěrek na Combi. Ty vymyslela opravdu "geniální" hlava a to ještě snad po nějakém tahu. Ale tady je to OT.

 

Pavel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 5. 1. 2017 at 10:22, oleko napsal:

To je teda řešení. Přisvěcovat mlhovkou? Já jsem s montáží přídavného led světla spokojen. Svítí super a je vidět jen když jdu zezadu k autu.

Bylo by možný nějaký noční videjko, nebo aspoň foto.. pro představu? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...