Přejít na obsah

Kontrolka přívěsu


MENDY

Doporučené příspěvky

jde o fialovožlutý drát 0,35mm2 na budíkách je v modrém konektoru pozice 16 a u přerušovače je na pozici 4

některé MR mají pozici u přerušovače už obsazenou osvětlením na spínač blinkrů, stačí to odpojit a dát příšlušný přerušovač ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o fialovožlutý drát 0,35mm2 na budíkách je v modrém konektoru pozice 16 a u přerušovače je na pozici 4

některé MR mají pozici u přerušovače už obsazenou osvětlením na spínač blinkrů, stačí to odpojit a dát příšlušný přerušovač ;)

ahoj pecaku,(kolego) nevis jak to je u rooma mel bych zajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj pecaku,(kolego) nevis jak to je u rooma mel bych zajem.

jo pane podhoráku, to nemám zatím ponětí DP na rum a fóbii II se mi nedostává, ale jelikož už u FI byl přerušovač součástí centrální RJ, tak to bude mít něco společného s ní (alespoň si to myslím) ;)

edit: pokud ta kontrolka na přívěs je na budíkách, tak bude fungovat jen s origo elektronikou tažného a signál půjde po CANu :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mikeš Vojta je to jednoduchý pokud máš origo koupenou elektriku společně s tažným.Jen se odpojí u koncových světel na autě a elektrika na tažný se nacvakne na přívodní kabel a pak do světel.Protahuje se myslím uprostřed pod plastovým krytem nakládací hrany kufru vyndá se gumová záslepka a na svazku je už připravená nová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikeš Vojta je to jednoduchý pokud máš origo koupenou elektriku společně s tažným.Jen se odpojí u koncových světel na autě a elektrika na tažný se nacvakne na přívodní kabel a pak do světel.Protahuje se myslím uprostřed pod plastovým krytem nakládací hrany kufru vyndá se gumová záslepka a na svazku je už připravená nová

Skvělý, díky. Myslel jsem, že je to složitější (kvůli té kontrolce blinkrů, že má zásuvka zvlášť pojistku...). Takže to stačí připojit do světel, vyměnit přerušovač a dát tam ten kabel mezi budíkama a přerušovačem a je to jako od maminky potažmo Škody auto? Omlouvám se, že s tím furt otravuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo možná na předface, tour žádnou záslepku bez žárovky nemá, je tam dvouvlákno a přes elektroinstalaci tažného se propojí levá s pravou a žádný zbytečný drátek není třeba tahat. Kupoval jsem tažné sportjacht vč. elektroinstalace na O1 ne univerzál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Ahojte všem, dodělával jsem si tažné na mojí octavii 1 96kw, r.v.: 2003 a rád bych si zprovoznil kontrolku pro přívěs. Drát z přístroje jsem natáhnul, ale kontrolka se nekonala. Mám přerušovač 1U0953235E, ještě jsem našel, že existuje 1U0953235H. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Pro zjištění funkčnosti kontrolky mě napadlo dát na kabel 12V, ale nevím jestli to mohu pustit do přístrojové desky jelikož kontrolky jsou LEDky. Případně jakým napětím bych to mohl vyzkoušet?

Jaké napětí má jít z pinu 4 přerušovače světel. Prosba pro ty, kterým kontrolka funguje zda by to nezměřily.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 6. 1. 2008 na 21:49, rolbař napsal:

jde o fialovožlutý drát 0,35mm2 na budíkách je v modrém konektoru pozice 16 a u přerušovače je na pozici 4

některé MR mají pozici u přerušovače už obsazenou osvětlením na spínač blinkrů, stačí to odpojit a dát příšlušný přerušovač ;)

 

nevím zda je to tu ještě funkční, ale "konečně" mi klekl přerušovač, tak jsem se rozhodl při této příležitosti zprovoznit kontrolku "blikajícího přívěsu". Pořídil jsem přerušovač 1U0953235E a zapojil dle rolbaře z 6.1.2008. S tím, že v modrém konektoru jsem měl pozici 16 neobsazenou, ale pin byl připraven, tak jsem k němu dodal poze drát. Ale po připojení na pozici 4 u přerušovače a připojení vozíku se nic nekonalo. Rozhodl jsem se na hulváta poslat +12V do přístrojovky na pozici 16. Nic se nekonalo a tak se ptám, zda u MAXI DOTU to není jinak? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...