Jump to content

Výběr správného BT modulu

Recommended Posts

Poradí mi někdo s výběrem správného BT modulu pro mého Yetiho rv2010?

Právě jsem ho koupil a má takový trapný externí BT od Burry. Škoda to tuším pojmenovala jako BT pro dodatečnou montáž.

Já bych ale chtěl BT originál. Ovládat ho v Boleru.

Už jsem zjistil, že je spousta různých modelů. Chci připojovat různé Android telefony. Aktuálně SGS7. Nemusím si číst SMS na maxiDOTu, ale pouštět hudbu přes A2DP určitě ano. 

Jako laik bych si vybral modul 5N0-035-730-D. Na Boleru je 1Z0 035 156 G.

Půjde to propojit? Chápu, že bude potřeba něco kódovat přes VCDS, ale to bych už asi někomu svěřil.

Díky za jakoukoliv radu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By PTiCA
      Pro známého jsem učil nové ovladače. Rovnou jsem udělal screenshoty kdyby to někoho zajímalo.

Použil jsem jako návod přiručku VIS (Vag Info System)

Spojit se s řídící jednotkou 09 - centrální elektrika 10 - Přizpůsobení kanál 00 - Vložit hodnotu: 000 (Testovat -> Uložit) 10 - Přizpůsobení kanál 01 - Vložit hodnotu: celkový počet klíčů (například pro 3 klíče zadat: 003) (Testovat -> Uložit) do 3 s po uložení hodnoty postupně stisknout tlačítko (Zamkni) na dálkových ovladačích Hotovo  

`
      Poznámky:
      Musí se přizpůsobit všechny (tedy i již fungující) klíče Je možné přizpůsobit max. 8 klíčů  
    • By stefanit
      Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kol originál Škoda Superb I, Superb II, Superb III (včetně verze 3.6 191kw), Yeti, Octavia 2 a 3, Octavia RS, včetně verzí combi, včetně modelů 4x4,  rozměr kola 7.5J x R17, ET49, rozteč 5x112, středový otvor 57. Kola jsou ještě zabaleny v krabicích.
      Včetně orig. středových znaků s novým logem. Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Na kola možno použít i řetězy. Cena za sadu: 12 990,- (běžná cena cca 5150,-/kus!, tady 20 600,-/sada!!!) Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd.

V ceně nová sada bezpečnostních šroubů orig.Škoda v hodnotě 680,-.

Pro pneu 225/45/17, 222/50/17 (Yeti) a mnoho dalších.
      Vhodné i pro zimní provoz a pro použití sněhových řetězů!.
      Mám jen jednu tuto sadu!

Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola lze dovézt do vzdálenosti cca až 100 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Benešov, Pelhřimov, možná i Humpolec, Telč, Dačice, Příbram, Klatovy, Nepomuk- směr na Plzeň..atd.)  Zaslání bych viděl jako poslední možnost, ale taky samozřejmě lze. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h. na tel: 722 133 118
      , J.Čechy

• By stefanit
      Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kol originál Škoda Superb I, Superb II, Superb III, Yeti, Octavia 2 a 3, Octavia RS, včetně verzí combi, včetně modelů 4x4,  rozměr kola 7.0J x R16, ET45, rozteč 5x112, středový otvor 57. Kola jsou ještě zabaleny v krabicích.Výrobce kol RONAL. Název Spektrum.
      Včetně orig. středových znaků s novým logem. Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Na kola možno použít i řetězy. Cena za sadu: 8 990,- (běžná cena cca 4800,-/kus!, tady skoro 20 tis./sada!!!) Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd.

Možno za +300,-dodat novou sada bezpečnostní šroubů orig.Škoda v ceně 680,-.

Pro pneu 205/55/16, 215/60/16 (Yeti) a mnoho dalších.
      Mám 1 sadu. Po vyprodání čistě teoreticky mohu objednat ještě další, ale cena bude již 9800,-/sada

Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola lze dovézt do vzdálenosti cca až 100 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Benešov, Pelhřimov, možná i Humpolec, Telč, Dačice, Příbram, Klatovy, Nepomuk- směr na Plzeň..atd.)  Zaslání bych viděl jako poslední možnost, ale taky samozřejmě lze. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h. na tel: 722 133 118
      , J.Čechy

• By fabiahtp
      Prodám na Škoda Yeti letní pneumatiky 2x Firestone a 2x Pirelli 215/60 R16 99H (vzorek viz foto ještě tak na 1-2 sezony) plechové disky 7Jx16H2 5x112 ET45 (disky jako nové) , cena je uvedena 3200Kč za celou sadu 4 kusů kol dohromady, Kralupy, sada kol na Škodu Yeti ,prodej, 215 60 16, 215/60/16.
    • By stefanit
      Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kol originál Škoda Superb I, Superb II, Superb III, Yeti, Octavia 2 a 3, Octavia RS, včetně verzí combi,  rozměr kola 7.0J x R16, ET45, rozteč 5x112, středový otvor 57. Kola jsou ještě zabaleny v krabicích.Výrobce kol RONAL.
      Včetně orig. středových znaků s novým logem. Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Na kola možno použít i řetězy. Cena za sadu: 8 990,- (běžná cena cca 4800,-/kus!, tady skoro 20 tis./sada!!!) Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd.

Možno za +300,-dodat novou sada bezpečnostní šroubů orig.Škoda v ceně 680,-.

Pro pneu 205/55/16, 215/60/16 (Yeti) a mnoho dalších.
      Mám jen tuto jednu sadu.

Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola lze dovézt do vzdálenosti cca až 100 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ). Zaslání bych viděl raději až jako poslední variantu. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h. na tel: 722 133 118, J.Čechy

• Create New...