Jump to content
Hugo007

Výběr správného BT modulu

Recommended Posts

Poradí mi někdo s výběrem správného BT modulu pro mého Yetiho rv2010?

Právě jsem ho koupil a má takový trapný externí BT od Burry. Škoda to tuším pojmenovala jako BT pro dodatečnou montáž.

Já bych ale chtěl BT originál. Ovládat ho v Boleru.

Už jsem zjistil, že je spousta různých modelů. Chci připojovat různé Android telefony. Aktuálně SGS7. Nemusím si číst SMS na maxiDOTu, ale pouštět hudbu přes A2DP určitě ano. 

Jako laik bych si vybral modul 5N0-035-730-D. Na Boleru je 1Z0 035 156 G.

Půjde to propojit? Chápu, že bude potřeba něco kódovat přes VCDS, ale to bych už asi někomu svěřil.

Díky za jakoukoliv radu.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By _Denis_
        Prodám 3-ramenný kožený volant pro vozy Škoda s multifunkcí - původem z Octavie III.

Perfektní stav, najeto cca 40.000km. 2 povrchová poškození kůže, jedno vlevo, druhé dole (viz. foto). Plně funkční multifunkce bez jakéhokoli "oleštění".
        Prodávám bez rámečku a bez airbagu.
        Původní cena 3.500,- Kč za volant a 3.000,- Kč za multifunkci.
        Nyní 1.490,- Kč za volant a 2.000,- Kč za multifunkci.

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
        Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
      • By nonaim
        Nabízím na prodej originál alu disky značky Škoda typ Helix 7x16 ET45 (z výroby např. na Škoda Yeti) jeté jednu sezónu v téměř 100% stavu - nějaké minimální škrábance se tam najdou, ale žádné velké vrypy. Nebouchnuté, kupované před rokem nové. Samozřejmostí jsou i originální pokličky Škoda.    Další fotky zde: https://auto.bazos.sk/inzerat/96895443/Alu-disky-Skoda-Helix-7x16-ET-45.php   Osobní předání v Bratislavě případně na jižní Moravě po domluvě. 
      • By shodan
        prodam sportovní pedály pro YETI (5L), naprosto nové - 3 dílná sada - ORIGINAL
        http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kryty-pedalu-z-uslechtile-oceli-pro-vozy-yeti

nevhodný dárek
      • By Pitris.K
        prodám podlahu do yeti bez rezervy.Kdo má rezervu a chce ji nahradit opravnou sadou na pneu a kompresorem, zde je nová podlaha pro tuto montáž.Obsahuje kulaty polystyren do prolisu po rezervním kole a koberec s prichytkama.Vse nové!!Cena na salonu 2100,-
      • By AdamP
        Zdravím klubáky poprosil bych o radu ohledně kabeláže k orig. jednotce Columbus OE 3T0035680G, BT jednotce OE 7P6035730F. po přepojení funguje vše jak má volání, sms, hlas.ovládání, problém je pouze u A2DP chybí asi levý vodič pro signál. viz chyba na fotce. dokázal by někdo poradit který pin kam dotáhnout aby fungoval bt stream na obě strany? díky moc ADAM