Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Hugo007

Výběr správného BT modulu

Doporučené příspěvky

Poradí mi někdo s výběrem správného BT modulu pro mého Yetiho rv2010?

Právě jsem ho koupil a má takový trapný externí BT od Burry. Škoda to tuším pojmenovala jako BT pro dodatečnou montáž.

Já bych ale chtěl BT originál. Ovládat ho v Boleru.

Už jsem zjistil, že je spousta různých modelů. Chci připojovat různé Android telefony. Aktuálně SGS7. Nemusím si číst SMS na maxiDOTu, ale pouštět hudbu přes A2DP určitě ano. 

Jako laik bych si vybral modul 5N0-035-730-D. Na Boleru je 1Z0 035 156 G.

Půjde to propojit? Chápu, že bude potřeba něco kódovat přes VCDS, ale to bych už asi někomu svěřil.

Díky za jakoukoliv radu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od shodan
        prodam sportovní pedály pro YETI (5L), naprosto nové - 3 dílná sada - ORIGINAL
        http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kryty-pedalu-z-uslechtile-oceli-pro-vozy-yeti

nevhodný dárek
      • Od Pitris.K
        prodám podlahu do yeti bez rezervy.Kdo má rezervu a chce ji nahradit opravnou sadou na pneu a kompresorem, zde je nová podlaha pro tuto montáž.Obsahuje kulaty polystyren do prolisu po rezervním kole a koberec s prichytkama.Vse nové!!Cena na salonu 2100,-
      • Od AdamP
        Zdravím klubáky poprosil bych o radu ohledně kabeláže k orig. jednotce Columbus OE 3T0035680G, BT jednotce OE 7P6035730F. po přepojení funguje vše jak má volání, sms, hlas.ovládání, problém je pouze u A2DP chybí asi levý vodič pro signál. viz chyba na fotce. dokázal by někdo poradit který pin kam dotáhnout aby fungoval bt stream na obě strany? díky moc ADAM
      • Od kubasta
        Ahoj koupím Yeti pouze 4x4.  S jasnou historii a původem. Nebo vyměním za OII 1.9 TDI elegance r.v 08 najeto 100t s vyplněnou servis knížkou+doplatek. Mám ji od nova ,100%tní auto. Za případné nabídky předem díky. Radek
      • Od walleyman
        Zdravím vespolek,
        mám menší dotázek na více zkušené kdyby se tu objevil ferda, bylo by to super .
        Chtěl bych do Yetiho 2010, vtělit volant z FL varianty (O3, Yeti FL, Sup3 ....). V mém stávajícím voze disponuji Bluetooth, hlasovým ovládáním, maxidotem a rádiem bolero, vše ovládáno pomocí multifunkčního volantu (výbava experience).
        Otázka zní: Bude potřeba vůbec kódovat, popřípadě bude nutná změna FW ? A co pytle ?
        Mám přesně tento volant:

A chci tento:

Děkuji