Přejít na obsah

Divny zapach pri cuvani


Palo.k84

Doporučené příspěvky

Ahojte, verim, ze nevytvaram tuto novu temu zbytocne. ak ano tak sa moderatorovi ospravedlnujem.

Mam ale taky problem; mam 2.0 TSI motor, r.v. 2014, nabehaných 22 tis.km a teraz v zime mi zacalo v aute pri cuvani cudne zapachat. Stava sa to, ked mam nahriate ohrievanie v aute naplno, zaradim spiatocku a cuvam na rovinke bez akéhokolvek preklzavania spojky. Ten smrad ani nie je spojkovy, tazko ho opisat a pripomina mi to smrad z vrtania v zubárskom kresle.

Doteraz mi to nerobilo, so spojkou jazdim myslim dost setrne.

Ma niekto predstavu o co moze ist? Ma niekto podobny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V ‎6‎.‎1‎.‎2017 at 17:35, Palo.k84 napsal:

Ahojte, verim, ze nevytvaram tuto novu temu zbytocne. ak ano tak sa moderatorovi ospravedlnujem.

Mam ale taky problem; mam 2.0 TSI motor, r.v. 2014, nabehaných 22 tis.km a teraz v zime mi zacalo v aute pri cuvani cudne zapachat. Stava sa to, ked mam nahriate ohrievanie v aute naplno, zaradim spiatocku a cuvam na rovinke bez akéhokolvek preklzavania spojky. Ten smrad ani nie je spojkovy, tazko ho opisat a pripomina mi to smrad z vrtania v zubárskom kresle.

Doteraz mi to nerobilo, so spojkou jazdim myslim dost setrne.

Ma niekto predstavu o co moze ist? Ma niekto podobny problem?

 

Mám tento problém též ale až letos a když je venku docela mráz. Při couvání je v autě smrad - jako výfuk? V létě to bylo dobré. Auto je normálně servisované.

Dále mám jiný problém ten jsem konzultoval s Clintem a ten mi řekl ať to zadám na fóru. Nevím kam.

jedná se o správné čtení dopravních značek autem, auto nezná vůbec značku "dálnice" a na silnici pro mot voz stále ukazuje rychlost 130 km má tam být 110 km. V Německu a Polsku čte značky bez problému. U nás to fungovalo taky ok až do 1.1.2016 nové značky a rychlosti. Columbus mapy jsem aktualizoval.

Editováno: , autor: standa2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
V 26. 2. 2017 na 12:33, Palo.k84 napsal:

Tak som dal v priatok vycistit klimu a vymenit kabinovy filter, tak uvidime ci sa to prejavi. zatial to vyzera ok, ale nejazdil som vela

Ahoj, je to uz hodne stare tema, ale mam prave rovnaky problem - spaleny smrad po zapnuti vnutorneho obehu. Ako to prosim ta dopadlo u teba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...