Přejít na obsah

Infotainment Columbus 9,2" s navigací


Doporučené příspěvky

V 12. 1. 2017 at 23:30, Kane13 napsal:

A to bude až 22. kalendářní týden 2017

 

Zpravidla se ceníky mění v průběhu dubna kdy už jsou vyprodány kapacity do konce 21KT. Kdo objedná dřív podle starých prodejních programů a auto je vyrobené od 22KT včetně, ten už dostává nový modelový rok. A není mu nijak (a ani být nemůže) navyšována cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • PTiCA změnil název na Infotainment Columbus 9,2" s navigací + Infotainment

.apk balíček Android auto na starším telefonu nainstalovat a spustit šel, fungovalo to dobře. Dokonce to i po kliknutí na Columbuse četlo sms nebo zprávy z messengeru v češtině, hlasové ovládání taky fajn. Po pořízení Galaxy S8 nejde spustit ani po instalaci .apk souboru, brání se použití v CZ. Škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolil bych si trošku přihodit téma do diskuze. Zkoušel někdo mirrorlink a s jakým výsledkem ?

U supa mám poměrně dobře odladěné, u Kodiaqa u stojícího vozidla chodí jak z praku, u pohybujícího trošku problém. Zkoušel někdo? Koukněte na mé video zde :

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

...od několika uživatelů pro datum výroby 5-6/2017, že to podle mého návodu rozchodili a funguje jim to. Já sám jsem měl možnost testování asi 4 km, taktéž to chodilo, ale s opatrností na otvírání dalších překryvných oken. Takže uvidíme, až bude k dispozici větší statistický vzorek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle zpráv, co mám k dispozici, i co jsem sám zkoušel tak ano. Musíte ale počítat s tím, že na začátku budete muset možná připojení 2 až 3x opakovat, než se "to chytí", pak už  to obvykle drží s minimem výpadků ( pokud se řídíte pokyny a neděláte, co nemáte :-)) Minimem výpaddků je myšleno třeba 1 za 3-4 hodiny jízdy, pokud je máte tak dlouhé :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím všechny,

1 - můj dotaz směřuje k navigaci. Mám neomezenou datovou simku a na youtubu jsem viděl, že se dá navigovat i přes googlemaps Já teda bohužel nikde v nabídce (columbus) nenašel navigovat přes google mapy.

2 - Dále jsem nikde nezjistil, kde si mohu nastavit preferované čerpací stanice. Teda je jich tam mnoho, ale moje Benzina tam není

3 - A dále se chci zeptat, zda se dají nastavit i jiné on-line zprávy na čtení, než jenom ty v angličtině?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...