Přejít na obsah

Infotainment Columbus 9,2" s navigací


Doporučené příspěvky

Přesně tak. MIB3 ukazuje pruhy jinak - u některých křižovatek se mapa "nazoomuje" až do takové míry, že jsou vidět jednotlivé pruhy a zeleně je označen ten, ve kterém jedu a pokud mám přejet do jiného pruhu, tak je to tou zelenou čárou naznačeno. Zkusím to za jízdy vyfotit. 

Starší verze to měly dle mého názoru řešeno o hodně lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Ve městě to nefunguje. A navíc ten procesor z automatické pračky, který pohání nejvyšší model infotainmentu Škodovky, to nestíhá vykreslovat. Takže i na těch dálnicích je to obtížně použitelné - skokově se to pohybuje vpřed a občas se obraz úplně zastaví a začne se znovu pohybovat až tou dálniční křižovatkou projedu. 😬

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je fakt, že jsem zatím jel jen po Praze a část okruhu u letiště, ale ani tam si nevybavím, že by se něco zoomlo. Nahodil jsem waze kvůli radarům, když tam nenahraju POI, tak škoda, že na VK nejde mít nativní mapu a na Columbusu zaplej Waze. Obojí to dohromady nedá vždy jen jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám RSko 2022 s MIB3 a zajímalo by mě, jestli existuje nějaká aktualizace SW. Mám 3V0035816G H22 s SW 0302.

A potom by mě zajímalo jak zjistím, že jsou mapy už aktualizovaný? Flashka na exfat, rozbalil jsem tam nově stažený mapy u update stránek Škodovky, prdnul jsem to přes redukci do USB-C a nic. Občas flashka bliká, občas ne. Jezdím takhle už asi 4 dny. Aktualizaci nikde v rádiu zvolit nejde a co jsem tak pochopil, tak se to jen připojí a samo to ty mapy pozná a začne aktualizovat. Jen nikde není vidět průběh a stav. 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj. Nechci zakládat samostatné téma, tak se zeptám tady, snad mi někdo poradíte. Mám nového Kodiaqa, na kterém jsem se přes škoda connect zaregistroval jako hlavní uživatel (s apkou v mobilu a vším, co s tím souvisí). Při volbě uživatelů v autě mi to nabízí ještě možnost "host", nicméně marně hledám způsob, jakým by šel přidat i další uživatelský profil, např. na manželku. Ta je z toho, že ji auto vítá mým jménem mírně řečeno rozladěná a chce tam mít i sebe (neřešme prosím význam tohoto požadavku). Hledal jsem možnost přidat dalšího uživatele jak přes škoda connect, tak i přes infotainment v autě, ale bez úspěchu. Díky za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Červený fták je benzínka, ktorá má takéhoto červeného fogla v znaku. Ak tam bude Shellka tak tam bude znak Shell.

každého ftáka a iné zvery ktoré sa tu objavia sa dajú identifikovať veľmi jednoducho - stačí klepnúť prstom na zobrazenie a natiahne sa okno v ktorom je celý popis všetkých zobrazených ikon - v tvojom prípade to bude

- elektrická nabíjačka - majiteľ, výkon nabíjačky, miesto kde je

- fták - názov čerpačky, s možnosťou zistiť ceny a otváracie hodiny

- práca na ceste - čo je to za obmedzenie a možnosť obísť toto obmedzenie

k tomu čas cesty k danému objektu a možnosť zobraziť ho na mape.

Editováno: , autor: OpelIns1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za odpoved. To mi nenapadlo ze nejaka cerpacka ma takyto znak… na klepnutie prstom prave nereagoval a mam pocit ze po case zmizol - skor nez som mal prechadzat okolo… ale je mozne ze z navi “odletel” az ked som minal tu benzinku 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...