Přejít na obsah

Infotainment Columbus 9,2" s navigací


Doporučené příspěvky

Presne tak, bude od 22. KT, objednavat ale pujde drive. Bavil jsem se o tom s prodejcem a potvrdil mi to.

 

Jen mi moc nejde do hlavy, proc ho tam nedaji rovnou, kdyz bude u FL Octavie. Jedine vysvetleni me napada, ze koncern nechce, aby to Skoda mela drive nez FL Golfu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten displej není stejně dobře vyřešen....ubrali z prave strany dotykové tlačitla plus oba hardwarové a uhlopricku protahli na pravou stranu tim je obraz nesymetricky umístěn a pusobi to na mně takovým divným dojmem prostě je křivě umístěna :-)

A po dnešním živém shlédnutí si myslím, že 8palec vyhovuje až až...

Editováno: , autor: Kamca1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidime jak to bude vypadat v Kodiaqu. Velikosti se to uz blizi iPadu, takze za me plus:) Navic by to mel byt novejsi hardware, nez stavajici. I kdyz to je stejne relativni, v dnesni dobe vsechno hned zastara, i kdyz tohle by mohlo nejakou dobu vydrzet, jen skoda ze tam nebude (asi?) hapticka odezva.

 

Jsem spise zvedav jak bude hrat Canton, dle testu by auto melo byt lepe odhlucneno, tj. snad i v prostoru od dveri (i kdyz vim, ze to nebude jako premiovky typu BMW, MB nebo Audi), tak snad by to melo hrat jakz takz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 1. 2017 at 22:55, Hann101 napsal:

Presne tak, bude od 22. KT, objednavat ale pujde drive. Bavil jsem se o tom s prodejcem a potvrdil mi to.

 

Jen mi moc nejde do hlavy, proc ho tam nedaji rovnou, kdyz bude u FL Octavie. Jedine vysvetleni me napada, ze koncern nechce, aby to Skoda mela drive nez FL Golfu?

Objednávat to půjde od kdy? Můžeš prosím zjistit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to úhlopříčka displeje na vyšku je stejný jen se rozšířil je to dobré jen na navi film na tom bude buďto ořezany na formát 16:9 nebo bude zdeformovaný na celou šířku.Vydržte a podivejte se prvně v reálu potom si udělejte závěr...za mně 8" je OK :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, ze to vypada lehce asymetricky s temi ovladacimi tlacitky jen na jedne strane, kdyz si clovek prepina mezi Style a Ambition. Uvidime jak to bude pusobit v realu (FL OIII mozna bude na autosalonech driv nez Kodiaq?).

 

Jinym resenim by bylo, kdyby ten displej zabiral celou plochu toho prostoru a tlacitka by byla jenom softwarova (pak by to bylo symetricke), ale to uz se asi bavime o jinem levelu. Takhle to ma napr. nova Panamera, ale to uz jsme nekde jinde no:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA změnil název na Infotainment Columbus 9,2" s navigací + Infotainment
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...