Přejít na obsah

Vrzání pedálů


bobanHTP

Doporučené příspěvky

Budu se muset podívat na pedály - spojkový povrzává teď s ochlazením, v brzdovém jakoby puká a plynový je sice celkem OK, ale nesmí se na něj šlapat na koso jakoby zleva doprava, to má tendenci jít ztuha. No trochu si u toho zanadávám, přístup k tomu nic moc. Zkusím promazat (mám lithiovou vazelínu nebo silikonový olej). Dám pak pro info vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil vše pohyblivé na pedálech trochu promáznout lithiovou vazelínou ve spreji. Spojka bez vrzání, brzdový také lepší ale občas si pukne ale méně slyšitelně a méně často, plynový pedál je také OK. Jsem zvědav, jestli to takto vydrží aspoň do jara. Ty zvuky nebyly úplně výrazné ale i tak otravné. Z jiných starších škodovek na to nejsem zvyklý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U spojky jsem trochu namazal lithiovou vazelínou vnitřek pístku za pedálem (nutné pedál tak ze 2/3 stlačit), pak jsem mázl tímto mazivem očko uložení tohoto pístku do páky pedálu a pak silikonem horní osu v níž se páka pedálu otáčí. Mazal jsem postupně v uvedeném sledu a vždy odzkoušel. Připadá mi, že až poslední úkon pomohl 🙂. Snad to vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...