Přejít na obsah

Škoda fabia 1,2 HTP nestartuje


lkader

Doporučené příspěvky

Zdravím,

prosím o radu.

Dneska nám zcela bez varování nenaskočilo auto. Ještě včera v pohodě jelo, startovalo.

- žádná kontrolka nesignalizuje problém

- po otočení klíčkem naskočí všechno co má, po otočení do druhé polohy se ozve "cvak", není ani snaha otočit motorem

- baterka má 100%

Velmi by nám pomohlo auto po vlastní ose aspoň dostat do servisu, když už ne opravit, možnost diagnostiky nemáme.

Specifikace auta: š. fabia 1,2 HTP, má najeto 93tis, rv 2011

Díky moc za tipy, co by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka má 100% čeho a jak jsi to zjistil ?  Co udělají kontrolky ,když to udělá CVAK?  Změř napětí na aku při startování když je klíč v poloze II, tedy když by měl točit starter.  Očisti silové kabely a projdi kostru na starteru a aku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím.  Hledám radu....včera jsem přijel do práce uplne v pohodě jsem zaparkoval vše ok. Po práci chci odjet a otočím klíčkem a ticho...ani to neskytlo proste nic....kontroloval jsem pojistky které jsou ready...co dál?  Poradíte?  Mam volat asistencku jestli mi pomůže?  Nebo mam volat odtah a nechat to na servismany?  Diky za jakoukoliv radu. Škoda Fabia 2 HTP 1,2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...