Přejít na obsah

MR2018


Pavel M

Doporučené příspěvky

Porovnavas kontrast Porsche a Fabie ? .... ale ne ne :D:D jasne, beres jen priklad ale i tak.

Me se cervena libi, proto ji taky mam :D kazdopadne kdyz uz, tak at je to sladeny,... cervena/cerna EX ..... cervena/cerna IN.

Jasny je to vec nazoru.

 

Zklamu te, chrom spodky uz nemam a nenabizim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jj, nekdo se v tom hrabal a mistama to namrsil. 

Staci se podivat na vizualizaci kol v CC Fabie/Combi. Jsou nereálně mohutná, resp. nehraje výška profilu pneumatiky, je příliš velká.  U ostatních modelů to není,  nebo aspoň včera nebylo. 

Někdy je lepší do toho nehrabat ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi schopní odešli a najmuli lidi z Renaultu :D

Ale je to nepříjemný, já si například konfiguraci vybíral hlavně podle konfigurátoru na netu, osobně jsem viděl pouze steel MC a ještě k tomu krátkej a 16” kola. Pak jsem si jen mohl domýšlet barvu kterou ale naštěstí na saloně měli taky na fábuli. Obcházet všechny salony v Brně popřípadě v okolí se mě nechtělo ale ani prostor jsem na to neměl. Teď bych asi musel když to mají domrvený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

@LukášCBR Zatím ho má jenom Karoq a Kodiaq, octavia a další to snad ještě nemají ne? 

 

@rimsy2 To si ještě dlouho počkáme.

Fábia dostane zatím věci co jsou v octavii a výše už klasika. Má prý mít Blind Spot Detect a tím pádem i Rear Traffic Alert. Další věci budou lézt na povrch postupem času a možná se to všechno dozvíme dříve než v březnu v Ženevě :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadni naraznik prepracovany byt lehce muze OIII. FL ho ma taky lehce prepracovany, resp. jen jednu hranu navic.

Asistentu z vyssich modelovych rad bude dostatek, ale ten Digitalni stit, o tom silne pochybuji teda ;)

Udajne maji byt i moznost 18" alu disku primo z vyroby, ale to taky nemam hodne potvrzeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...