Přejít na obsah

Prehravanie hudby cez bluetooth v Audience


Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych.

 

Po kupe auta z druhej ruky riesim asi jednoduchu vec, ale netusim ako to rozbehat.

V OII Scout 2007 mam Ambience mp3, soundsystem, volant bez ovladania, bluetooth a rad by som z mobilu s androidom pustal hudbu do radia. Avsak nedari sa...

V mobile najdem auto a sparujem napisanim PIN kodu. Auto pipne (jedno pipnutie, hoci som sa docital ze ten zvuk by mal byt stupajuci rad tonov...) a na displeji radia sa zobrazi napis PHONE.

Nacitaju sa kontakty do auta. Avsak neviem volat z auta, zvuk telefonu nejde do auta, ale prehrava sa v telefone. Taktiez pri volani na telefon zazvoni telefon a nie auto. To vsak premna nie je problem a ani potrebna funkcia. Chcem len prehravat hudbu z telefonu v aute. Ked vsak spustim prehravanie v mobile, auto nerobi nic a hra hudba z mobilu. Po vypnuti BT v mobile znova auto pipne (rovnaky ton ako pri zapnuti).
Skusal som 5 telefonov co mame doma (androdi 4-6) a vysledok je vzdy rovnaky. V nastaveni BT v mobile mam zapnute prehravanie audia do BT. Skusal som to taktiez v dalsich asi 4 autach a mobil v nich nema problem hudbu prehravat. Bohuzial to neboli nikdy skodovky :-(
 

V aute bol kedysi original drziak na telefon napravo od radia, ale uz je tam len diera na kable. Parrot to nebol, vyzeralo to ako z roku 1995 s akymsi konektorom snad na stare Nokie alebo panbohvie co. Ziadne tlacidla, len drziak s konektorom. Ale ja nepotrebujem mikrofon, potrebujem len pustat audio z mobilu do auta.

Nejake tipy, rady, skusenosti? Budem vdacny za cokolvek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nechceš moct investovat a trochu se vyznáš v elektrice dá se pořídit BT chip cca za 200kč a ten naimplementovat do rádia a pak ti hudba půjde, to samozřejmě nevyřeší volání. Další možnost je výměna za nějakou univerzální sadu HF třeba Parrot a tím dostaneš obě funkce popřípadě nějaké rádio s BT a nakonec ta nejdražší výměna rádia za originál škoda dotykové a jednotku BT s face modelu s podporou streamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za rady a info... Nekompatibilita s prehravanim mi ako moznost absolutne nenapadla :-/

Takze nakoniec skoncim pri najblbsom, ale najlacnejsom rieseni :-) BT prijimac do AUX vstupu v laktovej opierke

 

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-3-5mm-AUX-Audio-Stereo-Music-Home-Car-Receiver-Adapter-W-Mic/311556927348

 

 

Menit radio ani bastlit nieco v elektrike akosi chut nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...