Přejít na obsah

2.0TDI 110kW /DFGA/


Habi001

Doporučené příspěvky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 1 rok později...

Mám skoro rok Kodiq s motorem 2TDI 110kW 4x4, jezdím se spotřebou 6 - 7 l. S autem jsem velmi spokojen. Kodiaq s motorem 140kW má jen automatickou převodovku a tu já nechci. Mám naježděno 28000 km, olej jsem nechal vyměnit na 15000 km.

Jak to je se zárukou od Škodovky po načipování motoru. Když to dojde na servisní prohlídku nepřehrají Váš SW? Dokáží zjistit změny v SW nastavení na dálku...

Před Kodiaqem jsem měl Octavii 1,6TDI a byl jsem s ní velice spokojem. Po záruce jsem ji dal čipnout asi na 95kW a 290Nm. Na motoru to bylo velice znát a spotřeba malinko klesla na 4,8 - 5,8 l.

Děkuji a přeji příjemný den.

Jarda

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Už se ví, zda letos dostane Kodiaq také 2.0 TDI Evo jako dostal Superb, případně kdy? Zůstane Kodiaqu manuální převodovka s 4x4? Protože už je to poslední model od Škodovky, který je možný koupit jako 4x4 s manuální převodovkou a jinou kombinaci nechci, ale bohužel auto budu moci koupit až někdy na podzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 3. 11. 2019 na 12:41, JaromírK napsal:

Mám skoro rok Kodiq s motorem 2TDI 110kW 4x4, jezdím se spotřebou 6 - 7 l. S autem jsem velmi spokojen. Kodiaq s motorem 140kW má jen automatickou převodovku a tu já nechci. Mám naježděno 28000 km, olej jsem nechal vyměnit na 15000 km.

Jak to je se zárukou od Škodovky po načipování motoru. Když to dojde na servisní prohlídku nepřehrají Váš SW? Dokáží zjistit změny v SW nastavení na dálku...

Před Kodiaqem jsem měl Octavii 1,6TDI a byl jsem s ní velice spokojem. Po záruce jsem ji dal čipnout asi na 95kW a 290Nm. Na motoru to bylo velice znát a spotřeba malinko klesla na 4,8 - 5,8 l.

Děkuji a přeji příjemný den.

Jarda

 

Nechal jsem si doporučit v servisu (autorizovaný škoda) (samo, že neřeknu kde) CIMBU autosport chiptuning. Minulý týden jsme nechali dělat tři auta. Recenze vám zatím nemůžu říct, ještě jsem je nestihl pořádně vyzkoušet. Ale sám jsem velmi zvědav, protože s tou 110Kw se nedá jezdit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...