Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
joystick

Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy

Doporučené příspěvky

Předchozí příspěvky se necitují!
    Co je to za kód AVU nebo BFQ?
    Stejně je většinou chyba v jednotce pod baterii..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se za citaci, pak jsem si toho vsiml a chtel jsem prispevek upravit, ale citace mi uz z nej nesla vymazat.

Nevim co jsou tydle kody, ale predpokladam, ze asi z te diagnostiky. No, bohuzel jsem tam celej ten vypis nechal :/ ale mam s tim servisem domluvene jeste nejake dalsi drobne opravy. Pojedu tam pristi tyden v utery takze budu doufat, ze ho tam stale maji. Pokud ano, tak to tady vypisu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak ty tvoje relé budou klapky klimy. Pokud nedojedou do korektní pozice neustále cvakají podle svého vzorce i při vypnutém Climatronicu.

Z boku u spolujezdce je uvidíš jak si tančí :-) Mě vše funguje a i po kalibraci motorky cvakají takže to nic nemusí znamenat! Obvykle je třeba prvně udělat ale reset. Pročti řádně téma.

Nevím jak si popisoval otáčky motoru každopádně klima panel dá instrukci ECU a pokud jsou splněny podmínky tak zvýší otáčky na asi 800-900 ot. jak to neudělá je něco špatně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale neee, zas tak blby nejsem... :D klapky klimy to urcite nebyly... cvaklo to vzdy a pouze jednou v moment stisku tlacitka AUTO. Jeste me napadlo zkontrolovat pojistky, ikdyz si myslim, ze tim to nejspis nebude, ale pro jistotu... stahl jsem si schema pojistkove skrine takze zitra v praci az budu mit chvilku cas je prekontroluju. Tema si proctu. 

Jo a k tem otackam... no hele tech 800-900 mi to drzi bez klimy, kdyz zapnu klimu tak se zvednou na 1000-1100 a drzi... tady mame trosku rozdil, ale to je myslim tim, jak je motor serizeny.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se