Přejít na obsah

Climatronic - nefunkční, závady, poruchy, problémy


joystick

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj mám podobný problém, strašně divně mi topí auto. Venku je 10 stupňů, chvíli to topí na 4-5 čárek climatronicu a pěkně to hřeje, pak se to sníží na dvě a fouká jen takovej vlažnej. Když přidám stupeň navíc tak je to o něco lepší, ale pořád to není teplé to jedině na HI(GH) - pak je vařící.... Ručička chladící kapaliny je 90 stupňů a tuto hodnotu potvrzuje i řídící jednotka přes VAG... Může to být tímto servem? I když climatronic ukazuje že je bez chyby.... Když mám kliček v zapalování, nenastartováno a climatronic na OFF tak slyším takový bzzzzzzzzzzzzzzz-z, bzzzzzzzzzzzzzzzzz-z atd. Díky

ps: nezlobte se že je to tu víckrát, jsem tu poprvé a vůbec nevím kam co psát, kam to patří, kam chodí nejvíc lidí atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Climatronic, pokud je v automatice, tak topí na nastavenou teplotu.

Příklad:

Sedneš do auta, v autě je zima. Nastavená teplota 21 °C. Climatronic jede na "plno" aby dosáhl nastavené teploty co nejdříve.

(Zde si ještě myslím, že Climatronic ať je jeho regulace jakkoliv sofistikovaná, tak nějak nebere v potaz, že ještě nemá "natopenou" vodu a fouká tak ze začátku, dokud je studený i motor, docela chladný vzduch :feve: ).

Se zvyšující se teplotou snižuje otáčky ventilátoru postupně na hodnotu kdy už jenom udržuje teplotu.

Tobě se sice v tom okamžiku zdá, že fouká málo a jen vlažný vzduch, ale pro udržení nastavené teploty to prostě stačí.

Když Ty zvedneš žádanou teplotu, tak Climatronich na chvíli zvedne otáčky ventilátoru aby tuto žádanou teplotu dosáhl zase co nejrychleji. Až ji dosáhne, zase jen udržuje.

Když nastavíš na HI, tak pak topí bez ohledu na nastavené a skutečné teplotě pořád naplno.

Podle toho jak to popisuješ, tak to funguje správně, prostě reguluje. Jinak by netopil vůbec nebo furt naplno.

Takové to ...bzzzzzzzzzzzzzzz-z, bzzzzzzzzzzzzzzzzz-z... je servo centrální klapky. Každý Ti řekne, že to tak máš nechat být. Climatronic funguje i s tou "chybou" dál.

Když v klidu (bez nastartovaného motoru) budeš přepínat klapky, tak pěkně slyšíš jak všechny chodí a taky to ...bzzzzzzzzzzzzzzz-z, bzzzzzzzzzzzzzzzzz-z... je pouze v jedné poloze. Tady bude asi to servo špatně vyhodnocovat jednu krajní polohu a pořád se ji asi snaží dosáhnout. V jiné poloze to totíž nedělá.

Takže ...bzzzzzzzzzzzzzzz-z, bzzzzzzzzzzzzzzzzz-z... neřeš. Opravit to sice jde, ale jak zjistíš kolik stojí ty serva :feve: , tak to vlastě nebudeš potřebovat.

PS:

V podstatě to stačí napsat jednou. Notabene, pokud to je v jedné sekci.

Ty ostatní jsem Ti smáznul.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Climatronic, pokud je v automatice, tak topí na nastavenou teplotu.

Příklad:

Sedneš do auta, v autě je zima. Nastavená teplota 21 °C. Climatronic jede na "plno" aby dosáhl nastavené teploty co nejdříve.

(Zde si ještě myslím, že Climatronic ať je jeho regulace jakkoliv sofistikovaná, tak nějak nebere v potaz, že ještě nemá "natopenou" vodu a fouká tak ze začátku, dokud je studený i motor, docela chladný vzduch :feve: ).

No mně příjde, že to je celkem vymyšlený, od začátku nefouká když je studený, jen trochu....

Se zvyšující se teplotou snižuje otáčky ventilátoru postupně na hodnotu kdy už jenom udržuje teplotu.

Tobě se sice v tom okamžiku zdá, že fouká málo a jen vlažný vzduch, ale pro udržení nastavené teploty to prostě stačí.

Když Ty zvedneš žádanou teplotu, tak Climatronich na chvíli zvedne otáčky ventilátoru aby tuto žádanou teplotu dosáhl zase co nejrychleji. Až ji dosáhne, zase jen udržuje.

Když nastavíš na HI, tak pak topí bez ohledu na nastavené a skutečné teplotě pořád naplno.

Já vím jak funguje (měl by fungovat climatronic), ale tohle není vlažný vzduch, to je studený jak z klimatizace v létě, i když přidám prudce z 23 na 28 tak stejně teplejší nejde! Možná tak o píď, ale že by to auto vytopilo to v žádném případě. Určitě v tu dobu není v autě 29 stupňů.

Takové to ...bzzzzzzzzzzzzzzz-z, bzzzzzzzzzzzzzzzzz-z... je servo centrální klapky. Každý Ti řekne, že to tak máš nechat být. Climatronic funguje i s tou "chybou" dál.

Když v klidu (bez nastartovaného motoru) budeš přepínat klapky, tak pěkně slyšíš jak všechny chodí a taky to ...bzzzzzzzzzzzzzzz-z, bzzzzzzzzzzzzzzzzz-z... je pouze v jedné poloze. Tady bude asi to servo špatně vyhodnocovat jednu krajní polohu a pořád se ji asi snaží dosáhnout. V jiné poloze to totíž nedělá.

Takže ...bzzzzzzzzzzzzzzz-z, bzzzzzzzzzzzzzzzzz-z... neřeš. Opravit to sice jde, ale jak zjistíš kolik stojí ty serva :feve: , tak to vlastě nebudeš potřebovat.

Myslíš klapku V71 o které se tady všude píše (v tomto tématu a těch dvou dalších kde jsi to smazal) ? Já se právě dočetl, že způsobuje to že to netopí, mlží se okna atd.... Ono to bzzzzzzz-z dělá když je climatronic OFF.

ps: Navíc jsem zjistil, že čím rychleji jedu tím studenější to je a to by taky být nemělo a také to obstarává klapka V71 aby to bylo při všech rychlostech stejné.

PS:

V podstatě to stačí napsat jednou. Notabene, pokud to je v jedné sekci.

Ty ostatní jsem Ti smáznul.

Pardon jsem tady nový a vůbec nevím kam co psát. Děkuji za upozornění.

Editováno: , autor: dvd73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim panove. Prosim o radu. Mam climatronik rv 03 a ted mi zacal vydavat za chodu neprijemne zvuky. Je to takove to bzzzz ale v dosti chaotickem rezimu. Dela to pokud vyrovna teplotu na pozadovanou, tak pak zacne takle bzikat. Pokud si dam man. treba jen ofuk nohou na jednu carku a hodne vysokou teplotu, tak to zmlkne. Dal sem to do autor servisu a tam mi udelali diagnostiku a pry je to bez chyb a ze to delaji ty serva a at to neresim. Me to ale strasne stve. Za jizdy je ten zvuk opravdu neprijemnej. Muj tip je, ze to dela ta smesovaci klapka s ruzovou pacickou. Je dokonce na ni i videt od nohou spolujezdce, kdyz se trosku odhrne ten tapec. Tak a co s tim ? Vymenit ? Jak ji vyndam ? Nechce se mi sudavat stredovej panel....de to vyndat, kdyz sundam treba jen kaslik ? Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně klimatizace. Mám climatronic a pokud je v režimu auto tak mě neustále jede kompresor at nastavím teplotu jak chci. Diagnostika nepíše žádnou závadu a pro jistotu jsem měnil i řídící jednotku ventilátorů dochlazování, ale nic nepomohlo. Děláto i na ruční provoz i když dám teplotu na max tak fouká teplý vzduch, ale přitom jeden kopresor i s ventylátorem.

Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože!

Píšu, že kompresor na AUTO a ruční (když se na něj přejde z AUTO) jede furt!!!. Je to tak prostě udělané. Prostě i když chceš topit, tak Climatronic vysušuje vzduch, tj. nejdřív jej musí ochladit a teprve pak ohřát.

Kompresor nezapne až když je venku pod 5 °C (v novějších snad 3 °C) kdy pak hrozí riziko zamrznutí.

A taky nezapne pokud je v režimu ECON a v ručním když se na něj přejde z ECON.

Možná by to chtělo taky někdy číst manuál:

post-57881-0-73158400-1339007384_thumb.jpost-57881-0-69373100-1339007504_thumb.jpost-57881-0-11699300-1339007933_thumb.jpost-57881-0-03240400-1339009145_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chladit ti to začne ažvenkovní teplota bude větší než se dá nastavit tj.18stup.,pokud je venkovní teplota menší než 18stup. tak topí-fouká teplý vzduch.nebo si zapni Loo,nebo přepnout na Econ to by kompresor jet neměl,při venkovních 15stup. se ti auto tolik ve vnitřku nezahřeje aby ti to chladilo,kompresor neběží pouze v režimu Econ,aspon toto jsem vyzkoušel a vypozoroval během roku co mám octu.

Editováno: , autor: milan1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas,mě taky jede kompresor i když to topí,já už nevím jak to JAKJELovi vysvětlit,když se diví ,že venku je 10stupnů a ono to topí.Prostě jak to čidla vyhodnotí tak se to chová.Jestli ti to chladí ,když je venku 30st, atopí když je zima ,tak bych po tom nepátral.Problém by byl,kdyby ti to na ECON nevypínalo což se neděje.

Editováno: , autor: milan1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vadnou elektomag. spojku ti VAG nevypise, rele ji sepne, ale pokud je KO, tak to nesepne spojka a nebezi klimakompresor. Skoro bych to odhadoval na ni. Podivej se zespodu jestli nejsou utrzeny kabely, zkus ji pripojit na 12V a uslysis, zda sepne nebo ne. Nekdy se stane, ze kus te spojky i chybi (poznas to na remenici)

Editováno: , autor: Mira.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz by byl problem s elektromag. spojkou, tak se mu nebude tocit kompresor, ale ventilatory na chladici by fungovaly, on resi, ze se mu netoci ventilatory

zkontroluj pojistky na baterce a pak tu jednotku pod baterkou a samotny vetraky, kdyz je odpojis a propojis na 12v tak jestli funguji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vsecky tri ty pojistky na akku jsou OK, nevim ted ktera z nich to je, ale jde pres ne napeti, takze pojistka to nebude... Ted jsem si jeste vsimnul, ze kdyz prepnu klimatronika na auto, tak mi jde z vydechu teplejsi vzduch, tak ze by se kompresor tocil? nevim jak je klima zavysla na jednotce dochlazovani, teoreticky by jen nemusely chladit vrtule vymenik a tim by sel ten horkej vzduch, protoze je chladivo horky? pokud budu mit zitra cas, tak se mrknu na tu jednotku a zkusim ty vrtule napojit naprimo jestli fungujou a zmerit jestli jde napeti na spojku...

Jinak na Vagu zadny chyby nejsou, ani v RJ motoru, ani v klimatizaci

Editováno: , autor: PatrickE3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...