Jump to content
renezance

Deflektory (ofuky) bočních oken

Recommended Posts

Rád bych se zeptal, zda někdo z vás má na autě deflektory bočních oken.

Strašně mě štve,  že pokud spustím ostřikovače předního okna, kapalina se mi rozlévá po bočním oknu u řidiče.

A zajímá mě,  jestli deflektory tomu zabrání.

heko-front.jpg

https://www.autodoplnky-obchod.cz/ofuky-oken-skoda-superb-iii-2015-zadni--sada-4ks/
ahoj , taky mě sralo že indženýři ve schodofce nedomysleli odvod vody z předního okna , koupil sem tuhle polskou sadu ofuků a jsem spokojen , montáž trošku drbačka , plýšky potřeba dát tak různě aby to nějak drželo . Voda ti bude cákat na okno i tak ale méně :))

Ofuky oken jsou ideální nesmyslný doplněk z devadesátých let, který pěkně zničí těsnění oken a nejen to (věc praxe)

Vypadá to hrozně alá tuning cikán žigulík zroku 1980. Takhle ničit a kazit vzhled trojkového Superba ! (věc názoru)

• Upvote 3

Taky si myslím, že to nestojí ani za pokus, prt. problem to nevyřeší a ještě to vypadá šíleně.

a hlavně pak okna zavíráš se skřipotem jak to zajíždí do těch fixačních plíšků:o

• Upvote 1

Nevím proč, ale fixační plíšky nikdy nepoužívám a tedy nic neskřípe, ani neuletí. Tyto plasty jsem namontoval během hodiny, co jsem měl nového Supa doma, mám je vždy na všech autech a zničených gum jsem si ještě nevšiml. Výhodou je, že mohu větrat na 1-2cm otevřeného okna v jakémkoliv počasí a hlavně v zimě nikdy nemám orosená skla jako ostatní kolegové, když do uvnitř vlhkého auta zasvítí slunce ... . Dál mohu mít pootevřené okno při jízdě a nebolí mě za krkem od průvanu. Ale na to si musí přijít každý sám, nikomu nevnucuji. Zadní nikdy nemontuji = blbost.

Plny souhlas s honzav1, mam je uz na 3 aute a nevim si je vynachvalit, vetrani za jizdy pri vysokych rychlostech bezpruvanove, ochrana pred destem pri pootevrenem okne, mel jsem je na passat b7, hyundai i30 a ted na s3 a taky nepouzivam plysky pri montazi, nikdy nic nevrze kdyz se to spravne namontuje a na gumenne tesneni to nema vplyv...

... měl jsem je, dal jsem je zatím pryč. Zdá se mi, že při vyšších rychlostech jsou ty ofuky hlučnější než bez.