Přejít na obsah

Montáž GSM konzole k rádiu SWING


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dlouho jsem přemýšlel, kam v OIII umístit telefén tak, aby nepřekážel ovládání infotainmentu a zároveň jsem nechtěl nic kuchat. Tak mě napadlo držák umístit vedle řadící páky.

Použil jsem k tomu starý klip Brodit pro OII FL (nacvakával se mezi výdechy klimatizace a rámečel infotainmentu) a ve svěráku naohýbaný plech, ke kterému jsem ještě připevnil suchým zipem roztrojku CL adaptéru. Akorát už asi rok nemám čas na pořádné upevnění kinklajících se kabelů.  Když je tam zasunutý telefon, tak to nevypadá tak hrozně jako na fotkách. :kol-18:

01.jpg02.jpg03.jpg

Editováno: , autor: Petroni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brodit pre o3 a džiak s bezdrôtovým nabíjaním samsung.

pôvodne som mal napájanie pripojené do USB portu tak ako je na foto

medzičasom prišiel upgrade - kábel som cvakol medzi palubnú dosku a displej za ktorý som dal nabíjačku, takže nieje problém vymeniť káblik, keby som časom potreboval c-čko

 

20160310_170041.thumb.jpg.d58163eca8c7eb306719c52001acc09d.jpg20160310_165852.thumb.jpg.c611649b0ff2cebf80785e0d89a8ad4c.jpg

 

Editováno: , autor: peter.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Petroni napsal:

Dlouho jsem přemýšlel, kam v OIII umístit telefén tak, aby nepřekážel ovládání infotainmentu a zároveň jsem nechtěl nic kuchat. Tak mě napadlo držák umístit vedle řadící páky.

Použil jsem k tomu starý klip Brodit pro OII FL (nacvakával se mezi výdechy klimatizace a rámečel infotainmentu) a ve svěráku naohýbaný plech, ke kterému jsem ještě připevnil suchým zipem roztrojku CL adaptéru. Akorát už asi rok nemám čas na pořádné upevnění kinklajících se kabelů.  Když je tam zasunutý telefon, tak to nevypadá tak hrozně jako na fotkách. :kol-18:

01.jpg02.jpg03.jpg

 

Tak to je opravdu otřesné.......hrozná opičárna, sorry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, ale to umístění telefonu mi naprosto vyhovuje a bohužel nikde jsem nenarazil na držák, který by šel upevnit vedle řadící páky. Navíc je ten plech podlepený sametkou a pouze naražený na tom plastu, takže ho lze lehce vyndat bez použití nástrojů. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, vracím se ještě k tématu. Zakoupil jsem GSM držák pro Octavia 3, na který plánují přidělat brodit držák.

 

LINK: http://www.aunika.com/Hands-free-sady-GSM-prislusenstvi/Instalacni-konzole/Konzole-SKODA-Octavia-III

 

Nicméně, nemá někdo zkušenost s tím, jak pod škoda rádio přidělat uvedený držák? Bohužel, pokud se jej snažím přichytit pod rádio samořezným šroubem (jak uvádí výrobce), nezbyde místo pro zasunutí rádia a to tak nezapadne do připravených úchytů.

 

Nemá někdo radu?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 1. 3. 2017 na 9:17, spartakcz napsal:

Ahoj, vracím se ještě k tématu. Zakoupil jsem GSM držák pro Octavia 3, na který plánují přidělat brodit držák.

 

LINK: http://www.aunika.com/Hands-free-sady-GSM-prislusenstvi/Instalacni-konzole/Konzole-SKODA-Octavia-III

 

Nicméně, nemá někdo zkušenost s tím, jak pod škoda rádio přidělat uvedený držák? Bohužel, pokud se jej snažím přichytit pod rádio samořezným šroubem (jak uvádí výrobce), nezbyde místo pro zasunutí rádia a to tak nezapadne do připravených úchytů.

 

Nemá někdo radu?

Díky

 

 

Nikdo nemá zkušenosti?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...