Přejít na obsah

Bezrámové vnitřní zrcátko


nixberg

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

co se tyce montaze na sklo pasuje, ale nepasujou plasty, ktere kryjou draty a cele zrcatko... superb ma kratsi ten plast, pokud se rozhodnete, ze date z O3 plast, tak vam zase nepasuje na zrcatko, je to male ... montoval jsem to na sve O3 2014, zrcatko jsem mel ze superba. Měl sice LA, ale problem je v zakryti zrcatka a ne v montazi na sklo ... viz foto

20160927_144804.jpg

20160927_144906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...
V 7. 5. 2017 na 22:40, MaroCZ napsal:

co se tyce montaze na sklo pasuje, ale nepasujou plasty, ktere kryjou draty a cele zrcatko... superb ma kratsi ten plast, pokud se rozhodnete, ze date z O3 plast, tak vam zase nepasuje na zrcatko, je to male ... montoval jsem to na sve O3 2014, zrcatko jsem mel ze superba. Měl sice LA, ale problem je v zakryti zrcatka a ne v montazi na sklo ... viz foto

20160927_144804.jpg

20160927_144906.jpg

Nevíš mi prosím poradit jak se demontuje ten plast u tohohle zrcátka ze senzorama. 

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahojte. Ja som si dal vymenit moje povodne na  OIII, za bezramcekove z passatu ktore ma kameru na automaticke prepinanie dialkovych svetiel. Z alegra cca100e. Kamarat mi to aktivoval cez diagnostiku. Vsetko funguje ok, len najvacsi problem bol dopasovat ten kryci plast. Na piaty pokus sadol z fabie, ale trosku sa muselo z neho odrezat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...