Přejít na obsah

Deriváty (Scout, Sportline, L&K, RS)


bojler

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zakladni cena je celkem zbytecnej udaj, videl jsem to u Style, zacina na cca 900t a dosypali jsme k tomu cenu Rapida. Myslim si, ze ve slusne vybave to bude taky kolem 1.3mio. Myslel jsem, ze bychom stavajici vymenili za biTdi, menil bych jen kvůli motoru, ale byl jsem varovan, ze mi nejsou schopni zarucit dobu dodani a odhad je koncem roku. Takze jsme to zatím stopnuli. Osobne se mi nelibeji sedacky, nesedeji mi v ramenou, integrovane operky hlavy me také nenadchly, sisatej volant, ten nedavam. Nejvic by se mi z toho libil motor, zbytek bych naopak nechal ze Style vybavy. Ani ty dodane plasty me nezaujaly, asi bych bral jen ta cerna zrcatka, cerne hagusy bych nechtel... Jedine opustit bilou metalizu a v nejake jiné barve bych to dal. Zaruku mame 5 let, najeto asi 8t km, tak si auto ještě rok nejspis nechame :-) J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...