Přejít na obsah

Deriváty (Scout, Sportline, L&K, RS)


bojler

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
On 9/18/2020 at 1:51 PM, DavidSK said:

Bi-TDI konči v celom koncerne VW, nakoľko už nemá novú homologizáciu platnú od r.2021, a spomínaný TSI asi má, to je asi hlavný dôvod.

 

Někde jsem tu zahlíd termín ukončení objednávek a pak i výroby na Bi-TDI. Myslím, že to byl začátek září, schválně jsem to sledoval a skutečně to z konfigurátoru zmizlo. Teď koukám na konfigurátor a RS Challenge se nechá znovu konfigurovat. Však přeci to byla limitovaná série, že by tady marketing nezafungoval nebo snad kvůli obrovskému zájmu se zvýšil počet kusů? Nebo chyba konfigurátoru? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Nemáte někdo náhodou nějkaou "reálnou" fotku Kodiaqa FL v L&K v tom kompletním černém interiéru? Já si to objednal, kvůli střešnímu oknu a mám trošku strach aby to nebyl pohřebák...jestli by nebylo vhodné zvolit alespoň světlý interiér.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže aktuálně nelze objednat kombinaci světlý strop + střešní okno...střešní okno pouze s černým stropem a nikde nemůžu najít aspoň nějakou fotku a u všech prodejců žádná takováto konfigurace není :( ... no nic asi se nechám překvapit a doufám, že to bude OK, protože do světlých sedaček se mi moc jít nechce...zbytek mé rodiny nějak nechápe, že by se auto uvnitř němelo okopávat a totálně zasvin.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...