Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
bojler

Deriváty (Scout, Sportline, L&K, RS)

Doporučené příspěvky

Drobné poznatky z RS 🤔

- výfuk je len ľavý skutočný

- akumulátor nevošiel do motorového priestoru ( subwofer je pred akumulátor, RS nebude možné s rezervou a vždy bude mať dvojitú medzipodlahu)

85006CB4-0A6B-4D51-B30A-325596B71C6D.jpeg

343CE7AE-44DD-4A7F-9C1F-409D540423C0.jpeg

• Líbí se mi 1
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Nad tímhle autem opravdu zůstává rozum stát. Jednak dělají z takové kisny RS, ničím zajímavý motor dlouhou dobu normálně dostupný v Tiguanu, falešný výfuk.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak s tou rezervou tomu dali korunu, runflat to asi mit nebude:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

DavidSK: To je z Nitry?

Bojler: Superb RS nie, ale RS SUV ano...🙄

Editováno na Cjoctavian

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

řeknu to jednoduše. Nasazení 2.0Bi-TDI 176kW jako RS je jen ,,politické,, rozhodnutí VW.

Přece nebudou chtít, aby jim Kodiaq konkuroval víc než teď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sice lehce mimo tema, ale proc zakladat nove vlakno... Kodiaq GT (2.0 TSi 162kW) 

75576966-4E7F-4EC9-AA1B-EFB39E234FB3.thumb.jpeg.65d3a7295ca3300dad9628cf419c1a11.jpeg  A7EAC276-D7E2-4829-BD41-D0C3EAB5B053.thumb.jpeg.7215901374d20061b411aab95900da72.jpeg

• Líbí se mi 2
    • Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na silnici to nevypada zle, ale ze by to melo "wow" efekt se uplne rict neda.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na tychto fotkach vyzera skvele. Na inych ma az tak neoslnil. Otazka ci ho niekedy u nas uvidim i na zivo?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejsem sice zastánce těchto velkých (v realitě malých) SUV, ale Kodiaq GT na tvých fotkách vypadá hezky .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stejne jako kazde "SUV coupe".

X6 pocinaje, vylozene hnusnym GLE coupe konče. Ja tyhle auta proste nemusim.

• Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono to hold tím tvarem už nové vypadá jako bourané. Takže ano, přidává se to k ostatním paskvilům o kterých psal Maverick.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Me se to libi, je to roztomilejsi, vice sexy, neni to vyslovene krabice, hezky krivky to ma.

Ale kazdymu dle chuti ;)

• Líbí se mi 1
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som zo začiatku nevedel prísť na chuť SUV coupe, po x6 ich pomaly pribúdalo a nejak to už dnes vnímam inakšie, teraz keď som objednal Kodiaq RS a bolo by to možné v coupe verzii, tak by som veru mal veľkú dilemu ktoré si vybrať :rolleyes:

Ale to je ako so všetkým (nie len s autami), 100 ľudí - 100 chutí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 6. 12. 2018 na 4:13, Maverick napsal:

X6 pocinaje, vylozene hnusnym GLE coupe konče. Ja tyhle auta proste nemusim

Když už jsi to nakousnul - do Tebou zmiňovaných alespoň dávají pořádný motor. Je to samozřejmě vše věc názoru.

Myslím si ovšem, že GT by se minimálně u nás prodávalo velmi dobře a vzhledem k cenové politice by mělo úspěch i dále na západ od našich hranic.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@stanmar Souhlas, je to věc názoru. Nemyslím si ale, že 220k je málo (i pro Evropu).

Naopak, když to vztáhnu na Čínu, kam to auto zatím výhradně patří - k čemu je dvojitě přeplňovaný třílitrový šestiválec (a víc), když se tady nikdo (i díky několika kamerám na každém rohu - a to doslova) neprojede rychleji než 120 km/h.

Jen pro ilustraci - mám kolegu (28 let), kterému rodina ke svatbě (tak to tady běžně chodí) koupila z celoživotních rodinných úspor Maserati Ghibli (a byt). 

Jeho řidičské schopnosti jsou z pohledu Evropana katastrofální (Číňani obecně jsou katastrofální řidiči nejen z pohledu dodržování předpisů ale i schopnosti ovládat auto). To auto nejelo nikdy rychleji než zmiňovaných 120 km/h a většinu času se pohybuje po městě rychlostmi 20 až max 80km/h. Tedy nejen že si výkonu toho auta neužije, on ho ani využít neumí. V týdnu teď přišel ze servisu a byl strašně překvapenej, kolik ho stála  běžná údržba a nový pneumatiky,  který mu vydržely 20k kilometrů (holt superměkká směs).

Nabízí se tedy opět otázka, k čemu? Velmi mi to tady připomíná začátek devadesátých let u nás, kdy se značkou a modelem auta vyjadřovalo rádoby společenské postavení především novopečených podnikatelů. 

Ale to jsem na míle vzdálený od tématu i od původní myšlenky, čili konec příběhu, byť by se dalo pokračovat ještě hodiny třeba někde u piva/kafe.

• Líbí se mi 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jj, je to pre mna az tragikomicke, ako aktualne zmyslaju. Kupit jazdenku je u nich velka hanba vraj.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kodiaq RS

Už má někdo objednáno ? Jaká je čekačka ? Popřípadě už ho někdo vlastní ? Jaké jsou dojmy ? Jsou nějaké ekvivalenty v této cenové kategorii a 7mi místnou verzi ?

Příští rok objednávám a dělám si průzkum v segmentu 4x4 a 7mi místných autech. Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen taková momentka :

sc07.thumb.JPG.0a1e7ede7454cc382c15dd6ba83630f4.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se