Jump to content

Deriváty (Scout, Sportline, L&K, RS)

bojler
 Share

Recommended Posts

• 3 months later...
On 9/18/2020 at 1:51 PM, DavidSK said:

Bi-TDI konči v celom koncerne VW, nakoľko už nemá novú homologizáciu platnú od r.2021, a spomínaný TSI asi má, to je asi hlavný dôvod.

Někde jsem tu zahlíd termín ukončení objednávek a pak i výroby na Bi-TDI. Myslím, že to byl začátek září, schválně jsem to sledoval a skutečně to z konfigurátoru zmizlo. Teď koukám na konfigurátor a RS Challenge se nechá znovu konfigurovat. Však přeci to byla limitovaná série, že by tady marketing nezafungoval nebo snad kvůli obrovskému zájmu se zvýšil počet kusů? Nebo chyba konfigurátoru? :-)

• 1 month later...
  • 3 months later...

Pokud se ma vratit Kodiaq RS tak ho tipuju na motorizaci 2.0 TSI 180 kw.

Stejnou motorizaci ma totiz VW Tiguan.

Ten teda jeste verzi R s 235 kw 2.0 TSI. Coz asi bude velka zabava za skoro 2 mega😂

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nemáte někdo náhodou nějkaou "reálnou" fotku Kodiaqa FL v L&K v tom kompletním černém interiéru? Já si to objednal, kvůli střešnímu oknu a mám trošku strach aby to nebyl pohřebák...jestli by nebylo vhodné zvolit alespoň světlý interiér.

Díky.

Jenže aktuálně nelze objednat kombinaci světlý strop + střešní okno...střešní okno pouze s černým stropem a nikde nemůžu najít aspoň nějakou fotku a u všech prodejců žádná takováto konfigurace není :( ... no nic asi se nechám překvapit a doufám, že to bude OK, protože do světlých sedaček se mi moc jít nechce...zbytek mé rodiny nějak nechápe, že by se auto uvnitř němelo okopávat a totálně zasvin.... :)

• 2 weeks later...
  • 1 month later...