Přejít na obsah

zapojenie napájania antény


Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých,

 

mám fabiu 1 combi,ročník 2007 a rozhodol som sa riešiť slabý príjem signálu rádia Pioneer DEH-1700UBG zakúpením adaptéru pre napájanie zosilňovača antény. Rád by som si ujasnil,kam sa zapája modrý káblik z tohoto adaptéru:

 

mám ho zapojiť namiesto modrobieleho káblika,ktorý je zapojený do pozície 5 na ISO konektore? čiže vycvaknúť káblik z pôvodnej pozície a zapojiť tam modrý z adaptéru? ( tak ako som to vyznačil na obrázku so šípkou A). ak by modrobiely nešiel vycvaknúť je možné zapojiť kábel z adaptéru aj na niektorú zo svoriek označených šípkou B a C ?

 

alebo mám modrý káblik za adaptéru zapojiť zo zadnej strany ISO konektora, ktorý vychádza z auta( na obrázku vyznačené šípkou D),do pozície oproti  bielomodrému kábliku, ktorý je na pozícii 5. ak je to takto, potom svorky B a C nechať spojené?

 

Pridávam aj stranu z návodu k autorádiu,kde je schéma zapojenia káblov.

 

Vopred ďakujem za radu.

 

 

obr 1.jpg

obr 2.jpg

návod-radio.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...