Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dobrý den, nedávno jsem koupil Fabii II 2010 s autorádiem Dance. Před pár dny jsem si koupil AUX kabel stím, že si pustím hudbu z mobilu, ale při zapojení telefonu se nic nedělo. Pročítal jsem různá fóra a manuály k tomuto typu radia a i přes všechny rady jak navolit na radiu AUX nejde. Mačkal jsem tlačítko CD i MENU a za živého boha nenavolím AUX, ale navíc nemůžu na rádiu najít ani zmínku o AUX. Podle manuálu by radio AUX mělo podporovat a přípojka i radio jsou originál. Co jsem koukal na obrázky tak při zmáčknutí 2x CD by se mělo objevit AUX-IN nebo při zmáčknutí MENU by v pravém horním rohu displeje měla být kolonka AUX on/off (na přiloženém obr je na tom místě Rockzone), ale já mám tuto kolonku prázdnou a CD mohu zmáčknout kolikrát chci ale stejně tam bude stále navoleno jen CD. Prostě po AUX v rádiu není ani stopy. Měl někdo podobný problém nebo by věděl jak problém vyřešit jinak než nechat radio rozebrat v servisu? Děkuji za rady

20170131_072233.jpg

20170131_072156.jpg

Editováno: , autor: ras3010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, ale na přiloženém obrázku máš základní obrazovku, když máš zaplé rádio, tedy naladěné stanice. Zmáčkni Menu a pak vyfoť co tam máš. Musíš právě v Menu -> Aux tento vstup aktivovat, pak bude fungovat na dvojí stisk tlačítka CD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som teraz pozrieť cez VCDS či sa to dá niekde zapnúť a nenašiel som to. 

Ja mám políčko AUX ON nad AF ON. 

Mne sa ale niečo zdá, že po pripojení AUX vstupu sa to automaticky aktivuje ale nie som si istý. 

 

Skúsil by som možno napísať užívatelovi Ferda25 ten do týchto vecí vidí viac a má viac skúseností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to jak s připojeným telefonem, tak i s odpojeným a AUX se neaktivuje ani nezobrazí. Vidím to asi na to kódování, ale zkusím ještě napsat Ferda25, třeba bude ještě o něco informovanější. Děkuji moc za rady

Editováno: , autor: ras3010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F2 2011 a Dance? To jako vážně? Dance je předface, MR 2011 facelift...

 

Edit: Ok, já se jen divil, že by mělo mít faceliftové auto (CAN 2.0) předface rádio (CAN 1.6) a nikomu to nepřijde divné... :)

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já už se díval na literaturu na stránkách ŠA a poslední, kdy mi to nabízelo Dance bylo pro FII květen 2009 ... takže mi to bylo divné

 

nicméně všiml jsem si že je tam PHONE ON ... ras3010 ono to umí BT komunikaci s telefonem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JayBee: Mne to bolo tiež divné, predsa základne rádio podobné Dance je Swing, nechcel som do toho vŕtať prečo má na FL Fabii rádio, ktoré bolo primárne robené na pred FL.

 

Ja mám na Dance pripojený BT od Nokie a funguje bez problémov tak isto aj AUX. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...