Přejít na obsah

Páčka stěračů


duchyo

Doporučené příspěvky

Po ostříkání čelního okna, respektive při jeho ukončení rychlým ( pro mě však přirozeným způsobem ) uvolněním páčky stěračů se páčka dostane až do polohy, kdy se aktivuje stěrač zadního okna... Nezastaví se tedy ve své výchozí pozici, ale přeskočí do pozice cyklického stírání zadního okna. 

Má někdo podobnou zkušenost? Díky. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mého S se to objevilo až tento týden... Hned se mi vybavila vzpomínka na podobný scénář u auta mého známého, kterému to v extrémním vedru dělala páčka blinkru..., po znamení odbocovani vpravo se mu páčka "vrátila" do polohy vlevo. Ale to byl Renault!!! Mě odvezou do Bohnic! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl v servisu a ptal se prodejce, má S jako služební, jestli se mu to také náhodou neděje. Prý ne, ale šli jsme k mému autu, chtěl to vidět. Auto bylo nevytopené a jako zákon schválnosti se páčka chovala jak má. Po odjezdu, kdy se interiér vytopil, se závada opět objevila... Po telefonu jsme se dohodli, že zajistí výměnu páčky, že není co řešit... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...