Přejít na obsah

dětská sedačka a ISOFIX


fabobo

Doporučené příspěvky

Koupil jsem dět.autosedačku Cosmo SP Isofix GT  a potřebuji ji namontovat do F1. ALE,narazil jsem na problém,že upínací podkůvky Isofixu jsou velmi "utopené" mezi

sedákem a opěrákem zadní sedačky a já tam nemohu zacvaknou Isofixi od sedačky.Řešil někdo tento problém?Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě někde děláš chybu. Podsedak tam určitě být musí. To oko by mělo být +/- na úrovni podsedáku, ale trochu utopené za opěrkou.

Máš správně usazená sedadla? Nemáš náhodou sedadla z jiného auta? (dávají se např., z octavie) Neděláš něco blbě s dětskou sedačkou?

 

EDIT: A nedáváš tam sedačku se sklopeným opěradlem?

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám originál sedačky a správně namontované.Ale ty Isofixi jsou utopené tak v úrovní poloviny výšky podsedáku,čili když tam chci zacvaknout Isofixi od dět.sedačky,tak bych musel ten podsedák skutečně brutálně promáčknout v místě Isofixů,aby to správně zacvaklo.U švagra,který má Suzuki SX4 jsme to zkoušeli a šlo to perfektně.Ale on má ty Isofixi v úrovni vrchní části podsedáku.

Jo a sedačku tam se sklopeným opěradlem nedávám.Holt jsem asi Jouda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se dozvěděl,že existují nějaké plastové montážní klíny,které v těchto případech se nasadí do míst Izofixú,tím vznikne větší prostor mezi sedákem a opěradlem / v místech Izofixu dojde k zmáčknutí podsedáku / a sedačka jde v pohodě zacvaknout.Pokusím se je sehnat,nebo něco takovýho vyrobit a dám vědět,jak jsem dopadl.Jinak jedna paní psala v diskuzi,že při montáži sedačky do jedničkový Fábky se jim povedlo roztrhnout potah sedáku.To bych tedy nechtěl.Díky za rady a ještě se ozvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...