Přejít na obsah

Displej - změna ukazované hodnoty


osobne

Doporučené příspěvky

Mám ten nejzákladnější displej mezi budíkama v Yeti Active, když strčím klíč do spínací skříně, tak se mi rozsvítí displej a začne tam uprostřed párkrát blikat hodnota venkovní teploty, poté přestane blikat a místo teploty to ukazuje dojezd (počet km). Dá se to nějak jednoduše změnit, aby to místo dojezdu ukazovalo stále tu venkovní teplotu?

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterou páčkou se to přepíná? Na rezervě nejsem a ukazuje mi to stále dojezd. V návodu jsem nalezl jen to, jak tam zobrazit počet dnů do servisní prohlídky a počet dnů do výměny oleje.

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ani jsem si nevšiml, že tam vespod na páčce nějaké tlačítko mám. Je popsané jako OK/Reset, slouží ještě k něčemu jinému než přepínání hodnot na displeji?

Pak tam mám také jednu hodnotu stále prázdnou viz foto, nevíte co to je?

 

IMG_20170208_115151.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš ten papírový návod, co jsem dostal s vozidlem, tak jsem už psal, že tam o tom nic není. V návodu jsem nalezl jen to, jak na displeji zobrazit počet dnů do servisní prohlídky a počet dnů do výměny oleje pomocí těch dvou tlačítek pod budíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tu jsem měl právě takto prázdnou i během jízdy, kontroloval jsem to několikrát. Jinak máte pravdu, v návodu to je, špatně jsem ho studoval. Myslím si teď, že to je signalizace překročení maximální rychlosti, jak je psáno na str. 43 v návodu, kterou nemám nijak nastavenou, tak je položka prázdná.

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že to tam je. A kdybys ses do něj podíval tak nezakládáš tohle zcela zbytečný téma o věcech z manuálu.

před 3 hodinami, osobne napsal:

Díky, ani jsem si nevšiml, že tam vespod na páčce nějaké tlačítko mám.

 

 

I to tvoje "skryté" tlačítko, tam najdeš :rolleyes:

 

Výběr 1.png

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tam no, bohužel se v návodu dohromady míchá MAXIDOT, MFD a Segmentový displej, já si myslel, že mám v té své nejzákladnější verzi Yeti Active jen Segmentový displej a tak jsem pojednání o MAXIDOT a MFD (včetně Informačního systému) při studiu návodu přeskočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...