Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2018


darkproject

Doporučené příspěvky

Nazdar,

 

V tomto vlakne by som rad zozbieral informacie  o novom modelovom rocniku pre Skodovacku vlajkovu lod.

Ak ma niekto informacie tak sem s nimi.

 

moje otazky:

Aky je presny datum nabehu noveho modeloveho rocnika?

Nastanu nejake zmeny pri motorizaciach?

Ake vylepsenia mozeme ocakavat ?

Kedy konecne pride Superb ScoutLine? (alebo koli kanibalizacii s Kodiaqom este nie?)

 

Vdaka Vam :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • darkproject změnil název na Superb modelovy rok 2018
  • o 3 týdny později...

To je pravda, ze je tam Superb se stavajici svetly, ale otazka je, je ten Superb tam na 100% nivy modelovy rok 2018? Pokud se nenajde nejaka fotka treba z interieru, kde bude jasne videt cervene tlacitko SOS z care connect, tak jsou to spekulace. Byl jste nekdo v Zeneve a muzete poslat fotku sem? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me jde v podstate o to, jestli cekat s objednavkou na novy modelovy rok nebo ne, z vybavy co se tady diskutuje jsou pro me zajimavy asi jen ty LED svetla, za ostatni bych nerad zase priplacel, az se zvedne cena, coz predpokladam s novym modelovym rokem nastane... Nejste teda nekdo v Zeneve nahodou a nemuzete sem hodit fotku strechy z vnitrku Superba, kde bude nebo nebude cervene tlacitko, coz nam odhali co tam je za auto..

Editováno: , autor: Lukáš P.
Chyby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svetla urcite ne, z venku nepozoruji nejake zasadni zmeny, kdyby melo LED techniku, bude svetlo urcite aspon vevnitr pozmeneno, nedivil bych se ale i z venku, jelikoz ten prostor pro technologii oproti xenonu je samozrejme jiny.

Interier samozrejme novy infotaiment, velikost displeje by mela zustat na maximalni velikosti 8,2", novou radici paku volice prevodovky DSG z Kodiaqa a i cerne lakovane ovladaci prvky klimatizace/topeni. eCall by mel byt. Stejne tak jak u Fabie, Rapidu, Octavie, Superbu a Kodiaqu. Yetiho by to melo dostihnout az u noveho modelu.

 

17191626_1268547536571038_235616639796535017_o.thumb.jpg.2bc388848a5fe84077ecc8d7a99606fc.jpg 17191748_1268547439904381_8985810578917282995_o.thumb.jpg.246e4b8ceb9d00478a6688ad041de33d.jpg 17097387_1268547539904371_6786278488239239866_o.thumb.jpg.8a53a68f5950f8c69de867c0d9b95397.jpg 17191604_1268547556571036_6346518364426166478_o.thumb.jpg.595fcfcc80765a935f3076dfc268d975.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni si docela stěžují na to, že tam to tlačítko na ovládání hlasitosti není... Ovládání hlasitosti na volantu je u Superbu už od prostřední výbavy a s tou nejnižší stejně nelze mít Columbus. Asi nikdy jsem ten čudlík na ovládání hlasitosti na rádiu nepoužil, jen na volantu. Jsem zastánce toho mít fyzické ovladače pro základní funkce (klimatizace), ale tohle mi vážně nepřijde jako problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Prochaine napsal:

Že si LED nechávají u Superba až na FL snad muselo být jasné každému.

Ten Dotykový Columbus mi přijde jako epic fail. Alespoň to kolečko na hlasitost tam mohli nechat.

Napiš to Muskovi k ovládání čehokoliv... Na to ovládání na rádiu jsem nikdy nesáhnul, od toho je na volantu. Navíc, DJ je řidič, takže pokud spolujezdci nevyhovuje ovládání, tak :kol-46:

Editováno: , autor: janmatejicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tedy upřímně nepamatuji, kdy jsem naposled ke ztlumení hlasitosti použil otočný knoflík na rádiu. Opravdu ne, takže tahle absence mě fakt netankuje (a při stání na místě s vypnutým zapalováním, tedy nefunkční multifunkcí, snad dotykovou plošku trefí každej)

 

Je to pro mě stejný, jak knoflík na regulaci jasu podsvícení přístrojů, na to jsem v autě nesáhl snad ani jednou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 3. 2017 na 17:00, ziza23 napsal:

Já si myslím, že LED svícení není žádná výhra, kolega ho má na prasatu a říká zlatý xenony na SII co měl předtím, ale jinak nemůžu soudit

no jo, ale jaké ledky má? Pokud má ty základní, tak to není nic jiného, než obyčejná parabola jak pro Halogen, kde je zdroj světla LED. Takže to ani nemůže svítit líp, než xenony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...