Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2018


darkproject

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Plzeňáček napsal:

Nemam... Ale neni to v konfiguratoru ani to nikde nezaznelo ani neprobehlo tiskem atd., myslim, ze tu funkci Superb opravdu nedostal. Sledoval jsem ty zmeny MR dost peclive...

 

Oficialne verejne prezentovane nebyly. Na konfigurator bacha, tam jsou obcas nehorazne hovadiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Shaarky napsal:


Mne v salónu říkali, že Kodiaq má "lepší kameru"... Takže bych řekl, že ve výsledku to bude kombinace jak HW, tak i SW., pokud mi tedy netvrdili nesmysly :-)

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
 

 

Je to i HW - jinej radar. Kamerou to není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, asi jsem úplně natvrdlej, ale přeci jen se raději zeptám než abych pak litoval :)

Když tento týden (tj. KT20) udělám objednávku (Style s DSG) budu tam mít už tu novou řadičku a i ten nový infotament?

 

Díky za info a ještě jednou sorry, že se ptám jak ocas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jen mám dotaz k náběhu 7 DSG pro 110kw. Píšete že náběh je od 27KT.

A nyní dotaz - ten 27KT je termín po kterém musím auto objednat aby tam bylo 7DSG nebo stačí např. objednat nyní 21KT a protože se auto vyrobí až např. 29KT tak tam bude 7DSG?

Díky F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nechapu. Psals, že čekačky jsou 6-8 týdnů, takže pokud chci aby auto bylo hotové v 28.týdnu tak objednávám v 23./24. týdnu. Co je na tom výpočtu špatně? Řeším stejný problém jen chci 7st DSG pro 140kw DTI 4X4.

 

Jsou nějaké novinky v čekáčkach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapal jsem to tak, ze od daneho tydne montuji DSG pouze 7st misto 6ti bez ohledu na to co jsem objednal. Stejne jako jsem loni dostal 8' amundsen misto 6', zadni sterac ke kamere apod.

 

V tomto pripade je to tedy jinak? Uvedene terminy jsou pro start objednavek? To bych byl pekne v pr...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Lukason napsal:

A co na tom nechapes, CEKACKY JSOU FURT STEJNE. Jelikoz objednas ale ted, budes mit konfiguraci k datu jakou mas pro podpisu. tudiz to co bylo v den podpisu platne. Co je na tom k nepochopeni ?

 

To prece neni obecne pravda. Viz zminky o infotainmentu. Je spousta lidi, kteri objednali podle starych ceniku a dostanou uz novy MR. To same v minulosti prechody na haldex nove generace atd. atd.

 

Druha vec je, ze prodejni program se meni dopredu. Takze za idealniho stavu by uz ani nemelo byt mozne objednat puvodni provedeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S okamžitou platností je možné objednávat motorizaci 2,0 TDI/110kW s převodovkou DSG 7°

Výrobní týden v systému, musí být nastaven minimálně na KT27/2017 ! ! ! !

Motorizace 2.0 TDI/110 kW DSG nově disponuje systémem SCR (dodatečné vstřikování močoviny). 
 
Začátek výroby motorizací 2,0 TDI/140kW se 7° DSG, je posunut na termín KT45/2017.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...