Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2018


darkproject

Doporučené příspěvky

Já už 3 týdny 1.4tsi dsg style. Skla nemám, pač v době objednání ještě nebyly. Jinak bych do nich šel. Rádio bez tlačítek i přes počáteční skepsi super. Když vidím někde to starší, tak jsem za něho rád. Jen se už začlo objevovat drnčení z palubní desky a praskání někde z boxu loketní opěrky. Jinak spokojenost, před tím golf var. VII - určitě posun vpřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

2.0 TSi sportline, modelový rok 2018 doma, najeto 3.000km.

 

Oproti SII combi V6 LK velký rozdíl.

 

Akustická skla jsou fakticky znát. I při +160km/hod je tam velký klid, což u SII nebylo. Ne že by to bylo nepříjemné, ale hluk byl vyšší.

 

Řadička se měnit nebude, rozhodnutí kvality ŠA. Mám to přímo od zdroje :)

Velká řadička byla pouze na výstavách, ale série nebude. Kdo chce, může vyměnit....

 

Rádio Super. 

Již mám odblok obraz a přehrávání filmů super. Nyní budu zjišťovat, jestli přehraje i Divx, popř. filmy z SD karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kasko: Co greendrive ten Ti ještě funguje po zásahu borce???

 

Po odblokování videa lze koukat i přes smartlink za jízdy. Není problém přitom udělat x dalších věcích nejen vypnout start/stop.....

 

Nedávno jsem se smál, když Němec na křižovatce musel, potom co si omylem otevřel kufr, otevřít dveře a jít to zavřít....celkem sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo nedělej, a přijeď k nám, na Moravu. Země krásná, lidé ochotní, ...

 

No ty by sis to nechal ujít....

 

Co kdybychom se tady domluvili s více lidma, a udělali bychom ti hromadnou objednávku

 

To by byl dobrý bussines pro všechny, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...