Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2018


darkproject

Doporučené příspěvky

Jsou o cca 0,2 mm silnejsi nez klasicka a kus stoji okolo 4500 Kč.

Mel jsem zakaznika, co je chtel menit, ze Skodovky se na ne cekalo pred 3 tydny, byli ve vyrobe, vyrabi se ve Svedsku.

usporadani akustickeho skla je, ze mezi dve skla je vlozena folie, tudiz maji i funkci bezpecnostni ;)

Feedback od zakaznika je, ze rozdil oproti klasickym trochu pozna.

Otazkou pak zustava, jestli vam to za to opravdu stoji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Pokud to nekoho zajima tak prikladam par drobnosti, ktere jsou v MR2018 jinak.

 

Po vypnuti zapalovani a po zapnuti zapalovani se zobrazi na maxi dotu data z posledni jizdy. Celkem sikovne.

 

maxidot a infotainment jsou ladeny do barvy podle barvy led osvetleni interieru.

 

tempomat 210km/h ma nove i omezovac rychlosti

 

nektere zmeny v GUI mi prijdou v celku nevydarene. Asi chapu proc je ve skodovce delali, ale v MR2016 to tak nejak spolu ladilo vic.

 

infotainment je vystouply. Na horni liste je takovy “okap” a dobre v nem drzi napr mobil ...a prach. Jinak na dotekove tlacitka se asi da zvyknout, ale v noci pri vypnutem zapalovani nemate sanci trefit spravne tlacitko, drive se slo orientovat po hmatu. Zadna tragedie ale. Co trochu mrzi je ze display je leskly a jsou na nem videt otisky.

E5406EB3-9A1B-4590-B718-0309C883DBDB.jpeg

B896E1DF-7578-4983-AE1A-6BEA518646DB.jpeg

71174D98-C19B-4C2A-85FE-89B150CE78B6.jpeg

2678A951-443F-48D9-A074-477E185415D7.jpeg

7208B77B-E673-46D9-94C2-9B95D7E5C6A8.jpeg

53446790-8B5C-410D-B910-9A7EC5C12350.jpeg

15B64B58-285E-4BD4-AB41-460315840B3C.jpeg

FA4E1547-37EC-43D5-A135-01E4D573C823.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste lepsi je skoda connect nebo jak se to jmenuje. Auto je pripojene k internetu a muzes si zobrazit i historicka data, zjistit jestli jsi zamknul apod.

Nekde jsem tady psal dotaz jak je to s pripojenim k internetu, ale vlakno zmizelo. Odpoved jsem nakonec nasel v manualu. Snad nikoho nepohorsim kdyz to shrnu:)

 

care connect umoznuje asistencni sluzby + informace o voze na dalku. Konektivita je zajistena HW v aute.

 

Inforainment online pak rozsiruje o nejake funkce jako cerpaci stanice s cenami, intenzitu dopravy, pocasi, ctecka RSS, ... K tomu je ale potreba vlastni pripojeni k internetu. 

 

Nechapu proc to neudelali jednotne pro obe sluzby. Klidne za poplatek. Tech dat podle me nebude nijak moc.

 

Jo a jeste jsem si vsimnul ze FL ma v piano black i panel climatroniku. No nevim. Asi neurazi ale ma to trochu nadech ciny:)

 

 

 

C5A5F568-93DF-40EC-B6EE-95630D21C8FD.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Infotainment online funguje pouze v kombinaci s navigací a je nutné mít vlastní datový zdroj (hotspot, CarStick, SIM).

 

Care connect funguje díky OCU jednotce, která je v autě. Tato data platí ŠA.

 

U Infotainmentu online může být spotřeba dat poměrně vysoká, např. při čerpání služeb Google Earth.

 

Krom toho Care Connect taky není zadarmo, resp. je ale jen po určitou dobu (např. vzdálený přístup je na 1 nebo na 3 roky, zbytek pak na 14 let).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Narazil jsem jeste na jednu novinku Elektricke zesileni reci.

 

Je to v menu Nastaveni zvuku - Hlasitost. Vychozi nastaveni je vypnuto...alespon u mne to tak bylo. Pripadne pri vypnutem motoru je ikonka vpravo nahore po zmene hlasitosti.

 

Funguje to, ale mel jsem pocit jako bych sedel v plechovce. Zkousel jsem regulovat silu zesileni, ale skoro jsem mel pocit, ze to nereaguje...porad stejna ozvena.

 

 

2B00A9DA-C437-4114-B3C1-A207E290BD45.jpeg

25879744-FB46-48E6-952C-BF793BB68CC2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní, já to poměrně detailně testoval v KODIAQu a tam mi přišlo, že od stupně  nahoru už je to hodně intenzivní, na max téměř nepříjemný. Hodně se to projeví, když zkusíš třeba luskat prsty u mikrofonu. Ale každý vnímáme tyhle věci jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...