Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2018


darkproject

Doporučené příspěvky

před 43 minutami, eMeF napsal:

Tušíte někdo kam se pohne cena? Má smysl objednávat teď nebo čekat?

 

Už je k dispozici nový ceník. Zdražení plošně o 10 a 13 tisíc (Style a LaK), bílá Candy o 400Kč dražší. Podrobný soupis ve vláknu k akčním nabídkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tezko rict. Kazdopadne v konfiguratoru je paket Safety, ktery obsahuje Crew Protect Assist, a pak je tam jeste Crew protect Assist samostatne, i kdyz mas zvoleny ten paket Safety, je to podezrele, ale nikdo mi to nedoakzal vysvetlit. Kazdopadne detekce chodcu by asi za priplatek byt nemela.

 

Zrejme si to schovavaji na facelift pristi rok stejne jako led svetla, protoze jinak by nemeli co tam dat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajímalo, jestli to je pouze otázka software, nebo se něco změnilo i v rámci hardware.

Mne v salónu říkali, že Kodiaq má "lepší kameru"... Takže bych řekl, že ve výsledku to bude kombinace jak HW, tak i SW., pokud mi tedy netvrdili nesmysly :-)

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...