Přejít na obsah

Superb modelovy rok 2018


darkproject

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Lukason napsal:

@Standoo .... par prspevku nad tento zaroluj a najdes tam muj komentar.... nebo co chces vedet ?

Videl som pár odpovedí, dokonca som písal aj priamo na Škodu, ale nikto mi neodpovedal že áno he to super kúp si to... 

Auto som včera objednal čiže už nechcem počuť či som ich mal alebo nemal dať ;) Či mám zmeniť objednávku a presvedčíš ma? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tragédia. Hlavne keď mi ani priamo v Škodovke nevedia odpovedať. Dokonca mi zo začiatku tvrdili že taká vec sa nedá objednať. Škoda lebo keby viem že je v tomto rozdiel tak idem do toho. Mesačne najazdim 10 000 km po diaľnici čiže ak to má zvýšiť komfort pomohlo by mi to... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me osobne bych objednal. Ale jak uz jsem psal, vsechny funkce mas popsany v mem prispevku co jsem psal.

Hluk je opravdu snizeny a hlavne to plni tak nejak i trochu funkci bezpecnostni, protoze mezi dvema skly je prave gel/folie ktera pohlcuje a neutralizuje hluk, tim padem musis vyvinout pri pripadny kradezi vetsi silu na rozbiti a okno se nevysipe.

Takze uz z tohoto duvodu bych bral.

Myslim si, ze tohle by ti rekl kazdy DOBRY prodejce. Pak jestli budes chtit ty, je uz vyslovene na tobe, jestli ti to za to stoji.

Zmenit ci menit objednavku muzes furt, do doby nez se 14 dni pred vyrobou uzavre v planovaci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusim sa pridat do diskusie - ja som akusticky paket do objednavky zahrnul. 

oproti aktualnej RSe ocakavam znatelny posun, co sa tyka aerodynamickeho hluku - predsalen vrstvene sklo ..

 

musim vsak priznat, ze som do detailu neskumal, ci bude rozdiel S3 s paketom alebo bez neho vyznamny... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...