Přejít na obsah

Citigo - druhá fáze faceliftu


bojler

Doporučené příspěvky

Výbavových prvků méně, ale zase upravený přední nárazník, maska a kapota.

 

- multifunkční volant (ale jen na levé straně, neplnohodnotný jako u ostatních modelů)

- corner mlhovky

- nová patnáctipalcová kola 

348x174.thumb.jpg.3c6f26dbc449a18d1e62582f4ee29792.jpg

- nový lak zelená Kiwi

 

O kameře ani vidu, ani slechu.

 

 

170209-SKODA-CITIGO-01.jpg

170209-SKODA-CITIGO-02.jpg

170209-SKODA-CITIGO-03.jpg

170209-SKODA-CITIGO-04.jpg

170209-SKODA-CITIGO-05.jpg

170209-SKODA-CITIGO-06.jpg

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče MF volantu. ... Přemýšlel jsem za jízdy kdybych ho měl: A zjistil jsem, že je pro mě ideální mít mf jen na levé straně. protože pravou rukou řadím. Za mě dostačující. Šutrák - zkus se při jízdě zamyslet - využiješ pravou stranu MF?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

41 minutes ago, davidek7 said:

Šutrák - zkus se při jízdě zamyslet - využiješ pravou stranu MF?

 

Ano. Jsem zvykly z O1 jednou rukou ovladat tempomat, druhou radio - zejmena hlasitost. Slo mi hlavne o ten tempomat, protoze to je mnohem pohodlenjsi z volantu nez z leve packy. A jak jsem zjistil, tak ani UP! nema ovladani tempomatu. Vpravo je ovladani telefonu a dale jakesik menu.

 

Cili pro me MF nakonec zbytecny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, davidek7 napsal:

Co se týče MF volantu. ... Přemýšlel jsem za jízdy kdybych ho měl: A zjistil jsem, že je pro mě ideální mít mf jen na levé straně. protože pravou rukou řadím. Za mě dostačující. Šutrák - zkus se při jízdě zamyslet - využiješ pravou stranu MF?

 

Pravá se dá téměř nahradit páčkou, ale je to každopádně míň pohodlný, než na volantu. Pokud se nepletu, tak pro volbu se musí mačkat tlačítko na spodku páčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K páčkam vs. tlačítkům na volantu jen tolik, že zrovna u tempomatu to vůbec nevadí, naopak, je to intuitivnejší. V autech s tlačítky tempomatu na volantu to vždy hledám, hlavně cancel, když nechci šlapat na brzdu a nechat auto dojet setrvačností. Ergonomii ovládacích prvků má koncern zvladnutou na 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Volant bude v lete plnohodnotny i bez FL :) Je fakt ze prava strana mi bude k prdu, kdyz nemam maxika ... ale coz hezky to vypada ... Jinka kapota pekna, naraznik take, ale ten menit nebudu, mam jiz koupeny ty LED mlhovky/denni od Osramu ... a ty jsou do tech klasika kulatych ...

Kamera uz je od leta :)

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma neorigo zrcatko ( ala O2 predface se zatmavovanim ) a na to kameru v dire po zadnim steraci, ja totiz zadni sterac nerad, enem to vrze a je to na prd. Volant  bude sportovni seriznuty s oboustrannou MF z Yeti, takze DODO. Ten z Upu se mi moc nelibi a pak jeste resit logo na airbagu ... JIank samo je potreba MF volant, AB kabelaz, krouzek, dodelat kabelaz, jina BCM a nakodovat ... Nase stare RDC215 podporu MF volantu ma ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...