Přejít na obsah

Vrzganie prednej napravy - vymena stabilizatora


Mikino69

Doporučené příspěvky

Zvláštně mě vrze přední náprava na pravé straně u spolujezdce.  Když je zvlněná vozovka nebo jak to prejezdi retardery. Nevite čím by to mohlo být. Zdá se mě jak horní uložení tlumiče.  Nedela to pořád to je divné. Zkoušel jsem promazat. Zdá se mě to pořád stejné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 6. 2. 2024 na 8:38, jar91 napsal:

Zvláštně mě vrze přední náprava na pravé straně u spolujezdce.  Když je zvlněná vozovka nebo jak to prejezdi retardery. Nevite čím by to mohlo být. Zdá se mě jak horní uložení tlumiče.  Nedela to pořád to je divné. Zkoušel jsem promazat. Zdá se mě to pořád stejné 

Zrovna to řeším. Před půl rokem měněny silentbloky na ramenech, stabilizátoru a dělá to pořád. Už mě napadá jedině to horní uložení. Dělá to jen na straně u spolujezdce a teď dokonce i na malých nerovnostech, asi se tam dostal nějaký bordel. Strašně mě to sere, to auto chce furt něco :D. Napadá někoho čím by to ještě mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...